Wielbłąd Hugo Llorisa! Arsenal prowadzi 2:0 w derbach Londynu

Właśnie rozpoczęła się druga połowa derbów północnego Londynu. Arsenal prowadzi wynikiem 2:0, a Hugo Lloris "popisał się" strzelając bramkę samobójczą.

W niedzielę odbyły się kolejne w tym sezonie derby północnego Londynu między Tottenhamem Hotspur i Arsenalem. Faworytem meczu byli „Kanonierzy”, którzy od początku rozgrywek przewodzą tabeli Premier League. Aktualnie w spotkaniu prowadzi zespół Mikela Artety, a w pierwszej połowie wielki błąd popełnił bramkarz „Kogutów”, Hugo Lloris.

Francuski golkiper skapitulował po strzale Bukayo Saki, który nie wydawał się być groźny. Angielski skrzydłowy wchodził w pole karne z prawej strony boiska i uderzył na bramkę Spurs, jednak trafił w ręce bramkarza. Ten odbił jednak piłkę do góry, a ta wpadła mu „za kołnierz”. Aktualnie Arsenal prowadzi 2:0 – drugą bramkę w 36. minucie zdobył Martin Odegaard.