Więcej esportu w LV BET! Nowa zakładka dostępna na urządzeniach mobilnych

LV BET, jako marka aktywna w internecie, posiada szeroką ofertę esportową - z kursami live oraz możliwością oglądania rozgrywek na żywo. Od teraz klienci LV BET mogą korzystać z dedykowanej zakładki na urządzeniach mobilnych! To wiele nowych możliwości dla graczy!

Oglądanie i obstawianie esportu przy użyciu telefonu lub tabletu nigdy nie było łatwiejsze!

W serwisie LV BET powstała dedykowana graczom podstrona, która znacznie ułatwi dostęp do najciekawszych zdarzeń i skróci czas potrzebny na postawienie kuponu. W wersji mobilnej LV BET od teraz możliwe będzie również oglądanie streamów ze zdarzeń live – w CS:GO, Starcrafcie, League of Legends i wielu innych topowych rozgrywek.

LV BET coraz mocniej otwiera się na esport, obecnie robimy to ze zdwojoną siłą. Nieustannie chcemy się rozwijać w tym kierunku, a zakładka esportowa w wersji mobilnej jest tego najlepszym przykładem – powiedziała Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

LV Bet działa na polskim rynku od ponad trzech lat. Jest sponsorem głównym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź. Zaangażował się też w sponsoring polskiej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

Obstawiaj zdarzenia esportowe na lvbet.pl!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem