Widzewowi nie wypada nie wygrać #ŁączyNasObstawianie

Forma Widzewa w tym sezonie 1. Ligi pozostawia wiele do życzenia. Kibice z al. Piłsudskiego 138 i tak są jednak w lepszych nastrojach, niż ich odpowiednicy z Nowego Sącza. Sandecja fatalnie wystartowała. Czy jej zła passa zostanie przerwa w Łodzi? W ramach cyklu #ŁaczyNasObstawianie przedstawiamy kursy na to spotkanie, które przygotował sponsor Widzewa, LV BET!

Trzy porażki z rzędu, w tym ta najbardziej dotkliwa, bo w prestiżowym meczu derbowym. Choć w Łodzi zdawano sobie sprawę, że Enkeleid Dobi potrzebuje czasu po objęciu stanowiska trenera Widzewa, trudno było zacząć gorzej. Wtedy jednak przyszedł błysk Merveille’a Fundambu, przepiękna bramka przewrotką i wygrana ze Stomilem, którą poprawiono później w spotkaniu z GKS Jastrzębie. Nawet remis z Zagłębiem Sosnowiec mógł być traktowany jako zdobycie punktu, a nie strata dwóch – w końcu łodzianie grali w dziesiątkę przez niemal cały mecz, a w dodatku przegrywali 0:1. Potrafili jednak odrobić straty, czego nie udało się zrobić w Niepołomicach. Porażka 0:1 z Puszczą, która nie była – delikatnie mówiąc – najlepiej dysponowanym rywalem RTS w tym sezonie nieco zahamowała optymizm. Łodzianie jednak mają doskonałą okazję do powrotu na ścieżkę zwycięstw…

Widzew wygra z Sandecją do zera – kurs LV BET: 1.53

Podrażnienie po festiwalu niedokładności i nieskuteczności w Niepołomicach to jedno. Dwa, że do Łodzi przyjeżdża zespół absolutnie w lidze najgorszy. Trudno sobie wyobrazić słabszy start niż ten, którego sprawcami są zawodnicy Sandecji Nowy Sącz. W siedmiu dotychczasowych meczach tego sezonu nie wygrali ani razu. Ba, nie zdołali wywalczyć choćby jednego punktu – wszystkie siedem spotkań to bowiem siedem porażek. Statystyka bramek również nie wskazuje na to, by był to rezultat przypadkowy. Strzelonych? Tylko cztery, czyli średnio nieco częściej niż raz na dwa mecze. Straconych? Aż 19!

https://twitter.com/LaczyNasPasja/status/1314566536288321538

Trener łodzian przestrzega jednak przed zbyt lekkim podejściem jego piłkarzy do spotkania z czerwoną latarnią ligi. Nic dziwnego, skoro punktują dotychczas ze średnią 1,00 na mecz. – To tak naprawdę dopiero początek ligi. My też przecież byliśmy jeszcze niedawno na końcu tabeli. Sandecja ma z pewnością pewne problemy, ale my musimy się skupić na swojej grze i nie wolno nam lekceważyć rywala. Spodziewam się twardego meczu, ale wiemy, na co nas stać – powiedział Dobi, cytowany przez oficjalną stronę klubu. Na co faktycznie stać Widzew?

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem