Widzew wraca do Serca Łodzi. Duży kurs na bramki!

Widzewiacy wrócili już do gry po zawirowaniach związanych z wirusem i izolacją, teraz – wrócą do domu, na własny stadion przy al. Piłsudskiego 138.   Spotkanie w „Sercu Łodzi” okaże się do czerwono-biało-czerwonych zwycięskie? Przedstawiamy kursy na mecz z GKS-em Bełchatów, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

W „Sercu Łodzi” zmierzą się dwie drużyny z województwa łódzkiego, które ponadto sąsiadują ze sobą w pierwszoligowej tabeli. Wyżej jest Widzew, który ma nad zespołem z Bełchatowa dwa punkty przewagi, choć bilans spotkań wygranych, zremisowanych i przegranych jest dokładnie taki sam. Goście zostali jednak przed sezonem ukarani ujemnymi punktami. Zawodnicy Enkeleida Dobiego zrobią wszystko, by tę różnicę punktową w tabeli powiększyć. Recepta jest prosta: zwycięstwo. Gdy Widzew wygrywał w tym sezonie, w 2/3 przypadków robił to, pokonując rywali do zera. Teraz będzie podobnie?

Widzew wygra do zera – kurs LV BET: 3.00

Enkeleid Dobi latem zastąpił na stanowisku trenerskim Marcina Kaczmarka. Albański szkoleniowiec objął drużynę z al. Piłsudskiego 138, by rozwinąć jej możliwości ofensywne. W tym sezonie udało się dwukrotnie zdobyć dwie bramki w spotkaniu. Co ciekawe, za każdym razem pozwalało to na sięgnięcie kompletu punktów. Fani czerwono-biało-czerwonych liczą, że w spotkaniu z GKS-em skuteczność również dopisze, a worek z bramkami dla RTS przyniesie upragnione zwycięstwo.

Widzew strzeli co najmniej dwa gole – kurs LV BET: 2.20

Ostatnie spotkanie drużyn z Łodzi i Bełchatowa przy Piłsudskiego 138 obfitowało w emocje. Podnosiły je dwie czerwone kartki oraz gigantyczna wola walki i zaangażowanie grających w osłabieniu piłkarzy Widzewa, niesionych żywiołowym dopingiem przez swoich kibiców. Niestety, emocje te nie były związane z golami – na Widzewie padł bezbramkowy remis. Być może teraz kibice, choć niestety nie na stadionie, przeżyją emocjonujący mecz pełen trafień do siatki?

Obie drużyny strzelą bramkę i powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 2.70

LV BET na to spotkanie przygotował wiele zakładów, w których można typować końcowe rozstrzygnięcia w najbliższym meczu Widzewa Łódź. Dla lubiących bezpieczniejsze rozwiązania, typ „Widzew lub remis (1X)” wyceniony został na 1.19, a „Widzew strzeli gola” – na 1.22. Dla tych preferujących większe ryzyko, ciekawe może być rozwiązanie „Obie drużyny strzelą w obu połowach” po kursie 10.00 lub „Widzew wygra obie połowy” po kursie 5.50. Typować można także dokładny wynik, rezultaty w różnych przedziałach czasowych czy rzuty rożne (powyżej 9.5 w meczu – 1.73). Jak ostatecznie potoczy się mecz z GKS-em Bełchatów na stadionie Widzewa?

Wygra Widzew Łódź – 1.93
Remis – 3.20
Wygra GKS Bełchatów – 4.20

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem