Widzew rozklepał GKS Katowice. Akcja sezonu w 1. Lidze?

Widzew Łódź pokonał GKS Katowice 3:1 i przynajmniej na jeden dzień został liderem 1. Ligi, wyrastając na faworyta w walce o awans do Ekstraklasy. Nic dziwnego, skoro bramki drużyna Janusza Niedźwiedzia zdobywa po tak składnych akcjach!

Pierwsza połowa nie była wielkim widowiskiem na boisku, choć na trybunach – jak najbardziej. Pełny sektor gości (900 osób) z Katowic, komplet na stadionie Widzewa również po stronie gospodarzy (ponad 17 tysięcy osób) – to zagwarantowało genialną atmosferę i głośny doping. Takich obrazków na zapleczu Ekstraklasy nie ogląda się często, podobnie zresztą jak takich bramek. Pierwsza była dość przypadkowa, w drugiej Widzew krótko rozegrał rzut rożny i zaskoczył Gieksę, natomiast trzecia – autorstwa Mateusza Michalskiego – to już był prawdziwy majstersztyk.

Trzecia bramka Widzewa akcją sezonu w 1. Lidze?

W drużynie Janusza Niedźwiedzia, który latem objął czerwono-biało-czerwonych, takie akcje to nie pierwszyzna. Widzew próbuje grać od własnej bramki krótkimi podaniami i bardzo często wychodzi spod pressingu rywali w imponującym stylu. Dzięki dobrej, intensywnej grze plasuje się na pozycji lidera 1. Ligi – po ośmiu meczach ma sześć zwycięstw, porażkę i remis. 19 punktów ma także Korona Kielce, która dziś rozegra swój mecz z czwartym Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem