Wiadomo kim jest mężczyzna, który nago zakłócił mecz Granady z Manchesterem

Do niecodziennego zdarzenia doszło w trakcie pierwszej połowy meczu pomiędzy Granadą a Manchesterem United w Lidze Europy. W pewnym momencie z pustych trybun stadionu na boisko wbiegł... nagi mężczyzna. Jak się okazuje, świetnie znany lokalnym władzom z podobnych akcji.

Roznegliżowany „pitch invider” zawsze stanowi w futbolu pewne zdziwienie. Podwójne, kiedy uświadomimy sobie, że stadiony dla kibiców są dzisiaj zamknięte, tak więc intruz musiał wykonać podwójną robotę – najpierw przedostać się na obiekt, a potem na samą murawę. Podczas spotkania Granady z Manchesterem United przebiegł przez boisko, a na koniec triumfalnie położył się na nim i został zatrzymany przez służby porządkowe. Gra szybko została wznowiona, ale wizerunek „biegacza” obiegł media sportowe na całym świecie. Szybko okazało się, że rozpoznanie charakterystycznego wizerunku człowieka nie stanowi żadnego problemu.

Wspomniany intruz to Olmo Garcia, znany w Granadzie z podobnych akcji. O jego zamiłowaniu do nagości powstawały już liczne artykuły, on sam wykonał też niejeden performancem.

Już przed kilkoma laty Olmo Garcia znany był w miastach Alhambra oraz Granadzie z tego, że… pojawia się na ulicach tak jak został stworzony. Bez ubrań. Nie ma przy sobie niczego, oprócz breloczka z kluczami do domu. Garcia był niegdyś znanym w okolicy biznesmenem. W wieku zaledwie 21 lat założył firmę produkującą produkty dietetyczne. Studiował chemię na Uniwersytecie w Granadzie, jednak porzucił swoją działalność.

Szczupły, długie włosy, hojna biblijna broda. Chętnie mówi o eksponowaniu na zimno jako jednej z form zachowania dobrego zdrowia na lata. W jednym z wywiadów przekonuje, że „jest osobą zainteresowaną, czym naprawdę jest życie”. To właśnie skłoniło go do życia nago przez cztery pory roku. Zaczęło się we wrześniu 2016, od wizyty na plaży nudystów w Almerii. Chętnie opowiada o swobodzie, jaką dał mu ten eksperyment i że „różnica między ubraniem a nagością jest jak różnica między dniem pochmurnym a słonecznym. Chmury są mniej szczęśliwe dla ciała”.

Nudyzm jest oczywiście zabroniony w Granadzie, w związku z czym Olmo Garcia miewa regularne problemy. Zapewne będzie je miał także po wczorajszym wtargnięciu na stadion.

Show w studiu Ligi Mistrzów! Micah Richards i Jamie Carragher wyznaczyli nowe granice!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem