Wiadomo, gdzie wiosną grać będzie Kamil Grosicki!

Koniec spekulacji - poznaliśmy już decyzję, która rzutuje na najbliższą przyszłość Kamila Grosickiego! Skrzydłowy reprezentacji Polski, który nie ma pewnego miejsca w składzie West Bromwich Albion, był rozchwytywany także na polskim rynku transferowym. Ostatecznie nie trafi ani do Legii Warszawa, ani do Pogoni Szczecin, ani do... żadnego innego klubu.

Życzylibyśmy sobie, by Kamil Grosicki najbardziej uwagę mediów zwracał swoimi występami, asystami czy bramkami. Niestety, kolejny raz najgorętszym okresem w sezonie „Turbogrosika” są dywagacje na temat jego nowego klubu. Czas leci, sezony mijają, a skrzydłowy reprezentacji Polski wciąż nie może się ustatkować klubowo. W przeciwieństwie do drużyn, nie zmienia się u Kamila jedno: zwykle jest bohaterem ostatniego dnia okienka transferowego. „Deadline Day” to w (bardzo) niedosłownym tłumaczeniu „Dzień Grosika”. Ten w Polsce przypada dziś i, jakżeby inaczej, znów nie obyło się bez informacji o transferze piłkarza.

Media informowały o zwrocie w sprawie przenosin Kamila Grosickiego do Legii Warszawa, ale Polak ostatecznie zostanie w West Bromwich Albion.

Pod koniec ubiegłego roku specjalna komisja długo procedowała przypadek Kamila Grosickiego, którego transfer do Nottingham Forest został dopełniony 21 sekund po zamknięciu wewnętrznego okna transferowego na Wyspach. Komisja Arbitrażowa przy English Football League po dwóch tygodniach oczekiwania podjęła decyzję: jego transfer został uznany za wadliwy. Dziś żadna nie będzie musiała się zbierać: Grosicki zostaje w WBA.

Przypomnijmy: mistrzostwa Europy już niebawem, a kilka miesięcy sam Grosicki o powołaniach do reprezentacji Polski mówił tak: „Jeśli ja czy Arek Milik nie będziemy grać, to selekcjoner wręcz nie ma prawa powoływać zawodników, którzy nie grają. I nieważne, ile zrobili dla kadry”. Milik klub zmienił i gra. Grosickiemu, bez żadnych klubowych roszad, pozostała walka o grę. Mamy nadzieję, że skuteczna, choć nie są one wielkie…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem