Wesołych Świąt życzy redakcja Łączy Nas Pasja

01.04.2018
Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy życzyć wszystkim naszym czytelnikom oraz pasjonatom sportu wszystkiego dobrego. Niech ten czas, spędzony w rodzinnym gronie będzie dla Was odskocznią od pośpiechu dnia codziennego. A także chwilą, żeby nieco odsapnąć także od sportowych emocji, które w publikacjach na naszym portalu przeżywamy razem z Wami.

Dużo działo się w pierwszym kwartale 2018 roku, a przed nami kolejne 9 miesięcy wypełnione emocjami.

Początek roku to między innymi chwile radości, które towarzyszyły nam podczas występów naszych skoczków narciarskich. Obserwowaliśmy wraz z Wami Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang, rozgrywki polskiej Ekstraklasy i czołowych lig zagranicznych, komentowaliśmy dla Was gale boksu i MMA. Zaglądaliśmy też na inne sportowe areny w kraju i na świecie. Cieszymy się, że na początku roku byliśmy w stanie zaprezentować Wam jeszcze ciekawsze treści w jeszcze przystępniejszej formie – nowa strona internetowa potwierdziła, że staramy się zmienić na lepsze właśnie dla Was!

Życzymy Wesołych Świąt, ponieważ te kilka dni spokoju pomoże Wam przygotować się na nową porcję sportowych emocji!

Już w ciągu najbliższego tygodnia rozstrzygnie się kto na finiszu sezonu Ekstraklasy powalczy o mistrzostwo, a kto tylko o utrzymanie się w krajowej elicie. Następnie rozstrzygną się te właśnie kwestie, a także poznamy mistrzów najsilniejszych lig europejskich, oraz triumfatorów kontynentalnych pucharów. To i tak będzie jedynie preludium do czerwcowo-lipcowych Mistrzostw Świata w Rosji, podczas których będziemy kibicować drużynie Adama Nawałki.

Latem na portalu Łączy nas Pasja pewno nie zabraknie sportu w wydaniu plażowym oraz zmagań na świeżym powietrzu. Jesienią na boiska ligowe wrócą piłkarze, a do krytych obiektów – przedstawiciele dyscyplin halowych. Rozpocznie się premierowa edycja Ligi Narodów, a polskie zespoły po raz kolejny spróbują sforsować bramę raju, zwanego Ligą Mistrzów… Zimą powrócimy na skocznie. Odpoczniemy dopiero w kolejne święta….

Uff! Zanosi się na pracowitą i pełną sportowych emocji resztę roku. Dlatego korzystajmy ze Świąt Wielkanocnych! Już niebawem wszystko co ciekawe w sporcie rozkręci się na całego!

Wesołych Świąt!

                                                                                                         Redakcja Łączy nas Pasja

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem