Ważna zmiana na Worldsach! Duża nagroda dla triumfatora Mid-Season Invitational

Ta impreza elektryzuje co roku cały świat esportowy - nie tylko środowiska Ligi Legends. Worldsy zawsze przyciągają dziesiątki milionów widzów. Na zakończenie sezonu najlepsze zespoły ze wszystkich regionów walczą o chwałę, sławę, Puchar Przywoływacza i ogromne pieniądze. Przed Worlds 2021 dokonano ważnej zmiany. Triumf w zawodach Mid-Season Ivitational będzie miał jeszcze większe znaczenie. I bez dwóch zdań - to bardzo dobry ruch ze strony Riot Games. Zmiana na plus!

Powoli rozkręca się kolejny sezon League of Legends. Czołowe zespoły na całym świecie rozpoczęły powoli rywalizację o wyjazd na tegoroczne Worldsy! Mistrzostwa świata Ligi Legend kolejny raz odbędą się w Chinach – tym razem w Wuhan, miejscu, gdzie rozpętała się pandemia koronawirusa. W specjalnym centrum zawodnicy powalczą o Puchar Przywoływacza. Rywalizacja trwać będzie także o ogromną kasę. W ubiegłym roku było to ponad 500 tysięcy dolarów.

Zobacz także: Dwa zwycięstwa i porażka Illuminar w pierwszym dniu play-in EU Masters

By wyjechać na Worldsy trzeba grać wybitnie i mieć odrobinę szczęścia. Jeden region w tym roku będzie miał jednak nieco „łatwiej”! Riot Games ogłosiło nową zmianę dotyczącego tegorocznych Worldsów. Wszystko ze względu na zbliżający się turniej Mid-Season Invitational. Do tej pory dodatkowymi slotami zarządzał producent gry. Teraz jednak zdecydowano się na zmianę.

Mid-Season Invitational to druga najważniejsza impreza roku właśnie po mistrzostwach świata LoLa. Zawodnicy walczyli tam do tej pory tylko o wielkie pieniądze. Teraz region zwycięzcy otrzyma dodatkowy slot na Worldsach 2021. Drugie miejsce na Worldsach trafi do najlepszej ligi w „power rankingu” Riot Games.

Zobacz także: Ruszają kwalifikacje do DH Masters. W grze „MICHU” i jego super-skład

W zeszłym roku miejsca na Worldsach były rozdzielone pomiędzy chiński i europejski region. Zawodnicy z LPL i LEC zostali uhonorowani ze względu na poprzednie sukcesy na mistrzostwach świata League of Legends.

Zeszłoroczna edycja Worlds 2020 zakończyła się spektakularnym triumfem koreańskiej sceny League of Legends. Po złoto i Puchar Przywoływacza sięgnęło DAMWON Gaming. Drugie miejsce zajęły „Lwy” z Suning. W półfinałach z turniejem pożegnali się zawodnicy G2 Esports, mistrzowie Europy i Top Esports z Chin.

Fot. Liquipedia.net

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem