„Warszi” i „Color” opuszczają szeregi Pompa Team

7more7 Pompa Team pożegnała kolejnych graczy. W niedalekiej przeszłości z zespołem pożegnał się między innymi "Ather" i "behave", a w ostatnich dniach z drużyny odszedł "Color" i "Warszi".

Końcówka wiosennego splitu i przygotowania do letniej części sezonu są w 7more7 Pompa Team bardzo gorące. Organizacja po zakończeniu 5. edycji Ultraligi rozstała się z dwoma zawodnikami – Marcinem „behavem” Pawlakiem i Arturem „Atherem” Gnatem. Pod koniec kwietnia otrzymaliśmy również informację o banie właściciela drużyny, Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego. Pieczę nad organizacją przejęła Olimpia „Komedyja” Cichosz.

Zobacz również: Riot Games potwierdziło datę startu letniego splitu w LEC!

To jednak nie koniec roszad w zespole. W ostatnich dwóch dniach na Twitterze Pompy pojawiły się dwa kolejne posty, które informują o zakończeniu współpracy z dwoma kolejnymi zawodnikami. Mowa o Marcinie „Warszim” Surale oraz Sebastianie „Colorze” Czyżyku. Oznacza to, że Wojciech „Wojtus” Świder jest jedynym zakontraktowanym przez organizację zawodnikiem.

Przyszłość zespołu nie jest jeszcze znana. Z wywiadu udzielonego redakcji Weszło Esport przez „Komedyję” możemy jednak wyczytać, że zespół będzie budowany przy pomocy sztabu trenerskiego, który już od dłuższego czasu współpracuje z Pompa Teamem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem