Walka Pacquiao – McGregor na horyzoncie. „Odbyliśmy rozmowy w tej sprawie”

W niedalekiej przyszłości może dojść do starcia Conora McGregora z Mannym Pacquiao. Taką informację potwierdził menadżer obu zawodników.

McGregor powróci do walki w oktagonie 23 stycznia 2021 roku, a jego przeciwnikiem będzie Dustin Poirier. Na tym jednak nie poprzestanie, ponieważ chce ponownie spróbować swoich sił w boksie. Wkrótce może dojść do pojedynku Irlandczyka z Mannym Pacquiao (62-7-2) właśnie w tej formule. Pewny tego starcia jest menadżer obu panów, Audie Attar.

Conor zawalczy 23 stycznia z Poirierem. Najpierw zajmie się walką z Dustinem, ale powiedział mi, że chce zawalczyć z Mannym. Manny powiedział, że chce walczyć z Conorem. Jak już wcześniej powiedziałem, odbyliśmy pierwsze rozmowy w tej sprawie. To jest walka, którą na pewno zorganizujemy, bo obaj zawodnicy tego chcą, a fani wydają się być tym zainteresowani

„The Notorious” stoczył już w swojej karierze jedną walkę w boksie, która odbyła się 3 lata temu. Jego przeciwnikiem był wtedy Floyd Mayweather, który wygrał walkę. Tym razem miałoby paść na obecnego mistrza WBA w wadze półśredniej.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem