Walka Mateusza Gamrota z Jeremym Stephensem potwierdzona!

Poznaliśmy kolejnego przeciwnika Mateusza Gamrota. W swojej trzeciej walce w UFC "Gamer" zawalczy z 34-letnim Jeremym Stephensem.

Na kolejną walkę Mateusza Gamrota w UFC nie będziemy musieli długo czekać. Polak podpisał kontrakt i tylko czekał na przeciwnika. Już 17 lipca „Gamer” zmierzy się z bardzo doświadczonym zawodnikiem – Jeremym Stephensem. Pierwotnie Amerykanin miał zmierzyć się z Drakkerem Klose, jednak podczas ważenia doszło do przepychanki pomiędzy panami, a Klose doznał kontuzji, która wykluczyła go z walki. Gamrot przygotowuje się do starcia w Poznaniu, a później uda się na Florydę.

Rywal ma bardzo dobre nazwisko. On walczył z samymi kozakami, w pewnym momencie kariery był bardzo wysoko notowany. Wygrana z nim sprawi, że moje nazwisko wystrzeli w górę pod względem rozpoznawalności w Stanach – powiedział „Gamer”.

Zobacz również: Heynen skreślił mistrzów świata. Oni nie pojadą na igrzyska w Tokio!

Mimo czterech porażek w ostatnich pięciu walkach nie można lekceważyć Stephensa. 34-latek wziął udział w 46 walkach i wygrał 28 z nich. Przez lata był on jednym z czołowych zawodników UFC.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem