W takim składzie Polska ma zagrać z San Marino

Biało-czerwoni zagrają dziś kolejny mecz, który może przybliżyć ich do awansu na mistrzostwa świata 2022. W jakim składzie?

Na pewno w jutrzejszym meczu nie zagra Wojciech Szczęsny, natomiast wszyscy inni mają szansę na występ. Włączenie większej liczby piłkarzy do dynamiki naszej całej grupy zwiększa rywalizację, ale też intensywność, skupienie i sprawia, że drużyna rośnie. Możliwe, że z San Marino zagrają zawodnicy, którzy do tej pory grali nieco mniej. Szanujemy jednak rywala, szanujemy naszych kibiców i chcemy wygrać, a przy tym dobrze się zaprezentować – zapowiedział Paulo Sousa na przedmeczowej konferencji. W bramce więc sytuacja jest jasna: pożegnalny występ zanotuje Łukasz Fabiański.

Kogo jeszcze wystawi Portugalczyk do gry na Stadionie Narodowym? Przeanalizowaliśmy prognozowane zestawienia Przeglądu Sportowego, sport.pl oraz sportowefakty.wp.pl. Wszyscy są zgodni co do obsady bramki (Fabiański) oraz jednego stopera: Michała Helika. Kto będzie mu partnerował? Według PS Dawidowicz i Bednarek, według SF WP Dawidowicz i Kędziora, zaś na sport.pl stawiają na Kędziorę i Gumnego. W pomocy Puchacz i Linetty to pewniacy, pokrywają się w każdym zestawieniu. SF WP i Sport.pl na Jóźwiaka oraz Kozłowskiego, PS i SF WP przewidują występ Modera. Przegląd ponadto widzi Bereszyńskiego i Zielińskiego w składzie. W ataku wszyscy typują Lewandowskiego i Buksę. Tylko według sport.pl Sousa wyjdzie trzech napastników: do wspomnianej dwójki dołączy Świderski. Czy tak się stanie?

Tak Polska ma zagrać z San Marino – łączona prognoza Przeglądu Sportowego, sport.pl oraz WP Sportowych Faktów:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem