W takim składzie Polska ma zagrać z Hiszpanią

Zmian na mecz z Hiszpanią w reprezentacji Polski nie zabraknie. Jedna z nich nastąpi na pewno, jest bowiem wymuszona, ale prawdopodobnie nie będzie jedyną.

Chodzi rzecz jasna o zastępcę Grzegorza Krychowiaka, który w inauguracyjnym meczu obejrzał dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Jego miejsce w składzie zająć ma niespodziewany rezerwowy w starciu ze Słowacją, czyli Jakub Moder. Kto oprócz niego ma szansę wskoczyć do składu? Zarówno Przegląd Sportowy, jak i Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl są zgodni co do ustawienia, które przedstawiamy poniżej. Portal sport.pl ma jednak wątpliwość co do lewej strony, gdzie dobrą zmianę w inauguracyjnym meczu dał Tymoteusz Puchacz. Na jakie zestawienie zdecyduje się Paulo Sousa? Jak sam przyznał przed meczem, rewolucji nie należy się spodziewać. – Zmian personalnych nie będzie wiele. Zmienimy jednak strategię  – zapowiedział Portugalczyk.

Tak Polska ma zagrać z Hiszpanią:

Czytaj także zapowiedź meczu: Szybko przyszło nam grać o wszystko

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem