W Krakowie o prestiż i grupę mistrzowską

Przed Wisłą Kraków bardzo ważne spotkanie przy Reymonta. W niedzielę piłkarze Macieja Stolarczyka zmierzą się w derbowym starciu z Cracovią, które zapowiada się bardzo emocjonująco zarówno pod kątem historycznym, geograficznym czy kibicowskim, ale też sportowym. Czy Wiśle uda się ponownie wygrać Świętą Wojnę? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował sponsor Wisły, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Wiosna nie należy do najłatwiejszych dla Macieja Stolarczyka i jego sztabu szkoleniowego. W pierwszych czterech meczach udało się wygrać tylko spotkanie ze Śląskiem po dobrze wykorzystanym rzucie karnym przez wracającego do polskiej ligi Jakuba Błaszczykowskiego. Poza tym wiślacy przegrali z Górnikiem Zabrze, Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin. W meczu z Koroną nastąpiło jednak przełamanie, choć dwukrotnie wiślacy w tym meczu przegrywali.

Biała Gwiazda znów jednak pokazała charakter i wolę walki, przypominając samą siebie z wielu spotkań rundy jesiennej. Zwycięstwo 6:2 na wyjeździe z Koroną zrobiło wrażenie na wszystkich obserwatorach ekstraklasy, ale też sprawiło, że Wisła nie straciła kontaktu z górną połówką tabeli. Czy wskoczy do niej po meczu z Cracovią? Taki scenariusz jest możliwy, a żeby go zrealizować – trzeba zwyciężyć!

Wisłą wygra z Cracovią – kurs LV BET: 2.65

Obie strony przed meczem podgrzewają atmosferę, która i tak przy derbach osiąga temperaturę co najmniej wrzenia. – Vullnet Basha to wyróżniający zawodnik. Trzeba to przyznać. Był w zimie taki moment, gdy z nim rozmawialiśmy. Bardzo chciał trafić do nas – powiedział o pomocniku Wisły Michał Probierz, wbijając szpilkę w byłego pracodawcę. – Cracovia ściągnęła Janusza Gola, który miał trafić do nas, ale my nie chcieliśmy tego zawodnika u siebie – nie pozostał dłużny lokalnym rywalom trener wiślaków, Maciej Stolarczyk. Czy jego piłkarz znów trafi do siatki, tak jak dwukrotnie w ostatnim meczu przy Reymonta?

Vullnet Basha strzelcem bramki – kurs LV BET: 7.00 

Jedno jest pewne: w derbowym meczu na pewno nie zabraknie walki. W takich meczach piłkarze nigdy nie odstawiają nogi. To może być spotkanie, w którym ambicja i charakter piłkarzy obu drużyn przełoży się na częste sięganie do kieszonki przez arbitra. Sześć lub więcej kartek w tym spotkaniu to realny scenariusz.

Powyżej 5.5 żółtych kartek w meczu – kurs LV BET: 1.85 

Faworyta tego spotkania trudno wskazać, bowiem kurs na zwycięstwo obu drużyn różni się minimalnie. Za zwycięstwo Białej Gwiazdy można zarobić niemal trzykrotność stawki. W powodzenie derbowej misji piłkarzy Macieja Stolarczyka wierzą wszyscy kibice Białej Gwiazdy. Czy Wisłę stać na to, by zgarnąć trzy punkty tak, by zostało po wiślackiej stronie Błoń?

Wygra Wisła Kraków: 2.65

Remis: 3.25

Wygra Cracovia: 2.55

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem