Vinicius „VINI” Figueiredo po czterech latach odchodzi z FURIA

Po czterech latach kończy się współpraca na linii FURIA - Vinicius „VINI” Figueiredo. Brazylijska organizacja poinformowała o tym, że ich wieloletni gracz został wolnym zawodnikiem.

O odejściu Viniciusa „VINIEGO” Figueiredo z FURII mówiło się już od dłuższego czasu. Sama organizacja poinformowała, że zawodnik nie jest w ich planach na 2022 rok, jednak wciąż obowiązywał go kontrakt. 22-latek został więc przesunięty na ławkę rezerwowych, na której przebywał do dziś. Poinformowano bowiem o zakończeniu kontraktu Brazylijczyka.

Zobacz również: Daniel „djL” Narancic nowym szkoleniowcem Ninjas in Pyjamas

„VINI” występował w FURIA przez cztery lata. Do zespołu trafił z akademii i praktycznie od razu stał się jedną z najważniejszych części składu. Największymi sukcesami Figueiredo w barwach rodzimej organizacji były triumfy w ESL Pro League S12 NA i IEM New York 2020 NA. Jaka przyszłość czeka 22-latka? Najprawdopodobniej stworzy on w pełni brazylijski skład razem z Gabrielem „FalleNem” Toledo, Fernando „ferem” Alvarengim i Lincolnem „fnx” Lau.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem