Villas-Boas wróci do pracy? Portugalczyk może obrać nietypowy kierunek

Wszystko wskazuje na to, że André Villas-Boas niebawem wróci do trenowania. Według Pedro Almeidy portugalski szkoleniowiec rozpoczął negocjacje z... brazylijskim Flamengo.

André Villas-Boas pozostaje bezrobotny od lutego 2021 roku. Wtedy Portugalczyk zakończył trwającą blisko dwa lata współpracę z Olympiqe Marsylią. 44-latek mógłby pracować w Marsylii do dziś, jednak poróżnił się z zarządem o niechciany transfer. Wygląda jednak na to, że były szkoleniowiec Zenitu, Tottenhamu i Chelsea może wrócić do pracy jeszcze w tym roku.

Zobacz również: Christensen nie zagra do momentu podpisania nowego kontraktu?

Pedro Almeida donosi, że Villas-Boas rozpoczął rozmowy z… Flamengo. Brazylijczycy niedawno zakończyli Copa Libertadores na drugim miejscu, a dodatkowo najprawdopodobniej nie wywalczą mistrzostwa kraju. Z tego powodu klub postanowił rozstać się z Renato Portaluppim. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki, a zespół poprowadzi asystent – Maurício Souza. „Czerwono-czarni” chcą jednak wejść w okres przygotowawczy z nowym trenerem, którym najprawdopodobniej zostanie właśnie André Villas-Boas.

https://twitter.com/futebol_info/status/1465643588075851781

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem