VALORANT: „paTiTek” i „zeek” opuszczają szeregi G2!

Polska kolonia z G2 Esports odchodzi z zespołu. Dziś organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z Patrykiem "paTiTkiem" Farbowskim oraz Aleksandrem "zeekiem" Zygmuntem.

Polski okres w krótkiej historii zespołu VALORANT w G2 Esports dobiegł ku końcowi. Początkowo drużyna „Samurajów” była jedną z najlepszych na Starym Kontynencie, jednak w serii turniejów VCT – mówiąc wprost – nie radziła sobie najlepiej. Ekipa „paTiTka” nie uzyskała awansu na rozgrywki rangi Masters, co zaowocowało większymi zmianami. W związku z tym skład opuścił Patryk „paTiTek” Farbowski, Aleksander „zeek” Zygmut oraz Ardis „ardiis” Svarenieks.

Zobacz również: VALORANT: Ballista Esports rozstała się ze swoim składem

Oznacza to, że w G2 pozostało już tylko dwóch zawodników: Oscar „mixwell” Cañellas oraz Jacob „pyth” Mourujarvi. Według doniesień miejsce dwóch Polaków oraz „adriisa” ma zająć Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas, Auni „AvovA” Chahade oraz Jose Luis „koldamenta” Aranguren. Każdy z nich związany jest kontraktem (pierwsza dwójka z Team Heretics, a „koldamenta” z Acend). Z tego powodu przenosiny każdego z panów mogą wiązać się z opłatami transferowymi. Przyszłość „paTiTka” i „zeeka” jest na ten moment nieznana.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem