VALORANT: Odważne zapowiedzi Patitka! Chce zamknąć jadaczki hejterom – esport

Powoli rozwija się scena esportowa nowej produkcji Riot Games. Valorant może wejść z przytupem do świata internetowej rywalizacji. Potwierdza to zainteresowanie tytułem przez kolejne wielkie organizacje. Gwiazdą na nowopowstającej scenie może zostać odrzucony ze świata CS:GO Patryk "Patitek" Fabrowski. Były zawodnik takich zespołów Izako Boars, x-kom Team czy Venatores zasilił szeregi wielkiej marki, G2 Esports.

Czy w esporcie można otrzymać drugą szansę? Przykład Patryka „Patitka” Fabrowskiego przez wiele lat pokazywał, że nie do końca. Zbanowany za młodu nie miał szans rozwinąć skrzydeł w najpopularniejszej strzelance świata, CS:GO. Próby odwoływania się i walki o „nowe życie” zdawały się na nic. Valve w tej kwestii od lat pozostaje nieugięte i nie stwarza zbyt wielu precedensów. Na szczęście, z pomocą przyszło Riot Games i gra Valorant.

„Patitek” od samego startu projektu postanowił zaryzykować i poszukać swojej okazji właśnie tutaj. Valorant dał mu to, czego w ukochanym CS:GO nigdy nie dostanie – możliwość pokazania się na światowej scenie. Jak przyznawał w rozmowie z eWeszlo.pl, od początku trenował wiele godzin, co szybko zostało zauważone. Polak znalazł się w światowej czołówce, wyróżniając się w pierwszych pokazowych turniejach.

Efekty musiały przyjść szybko. „Patitek” został jednym z zawodników sekcji Valorant organizacji G2 Esports. Fabrowski planuje przebić się na sam szczyt i zbudować najlepszy zespół na świecie. – G2 Esports będzie najlepszą drużyną na świecie, bo mają już w składzie najlepszych zawodników na świecie – mówi przez żadnych wątpliwości w rozmowie z eWeszlo.pl.

Ekipa w Valorant wygląda naprawdę solidnie. Obok „Patitka” w składzie potwierdzono już dwóch uznanych graczy z CS:GO, Oscara „mixwella” Canellasa Colocho oraz Jacoba „pytha” Mourujarviego. A to jeszcze nie koniec! Szykuje się szalony skład, który ma opcję podbić całą scenę. Ambicje są naprawdę duże.

– Ocelote wprost powiedział mi, że chce stworzyć zespół, który będzie wygrywać wszystkie mistrzostwa świata i turnieje z najwyższej półki – dodaje Fabrowski.

„Patitek” nie ma wątpliwości, że jego ekipa stanie się najlepszą, a to ma przynieść jeden skutek – „zamknąć jadaczki wszystkim hejterom”. Trzymamy kciuki!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem