VALORANT: Killjoy dwunastą agentką w grze! Jakie ma umiejętności? – esport

Z dnia na dzień Valorant rozwija się coraz bardziej. Co jakiś czas słyszymy o kolejnych aktualizacjach, które rozwijają nowe oczko w głowie Riot Games. Strzelanka ma stanowić konkurencję dla najpopularniejszego FPS-a w historii, CS:GO. To, co odróżnia tytuły to możliwość skorzystania z agentów z różnymi umiejętnościami. W grze Valorant pojawia się nowa, dwunasta postać! To Killjoy! Przyjrzyjmy się, jakie ma umiejętności i co będzie wyróżniać ją na tle innych dostępnych do wyboru!

Gra Valorant dopiero niedawno miała swoją oficjalną premierę, a już przebija się do czołówki popularności. Zawdzięcza tym chociażby dużą różnorodność. Choć wciąż brakuje opcji wybierania map, na których chce się grać, wyróżnikiem jest oczywiście obszerna liczba dostępnych postaci. Tych do tej pory było jedenaście: Breach, Brimstone, Cypher, Jett, Omen, Phoenix, Raze, Sage, Sova i Viper. Teraz dołączy do nich Killjoy, postać pochodząca z Niemiec! Kiedy pojawi się w grze?

Killjoy powinna trafić do Valorant już na początku sierpnia. Wtedy też kończy się Akt I i powinien rozpocząć Akt II. Oprócz samej postaci do produkcji Riot Games mają zostać dodane także nowa mapa i tryb. Szczegółów w tej sprawie na razie nie znamy!

Zobacz także: VALORANT: Patitek najlepszy na świecie! G2 Esports wygrało WePlay Invitational – esport

Jakie umiejętności będzie miała Killjoy? Jej umiejętności poznaliśmy dzięki wyciekowi informacji. Ta postać może być prawdziwym gamechangerem! Przekonajcie się sami!

Alarmbot – Killjoy umieszcza na mapie małego robota, który eksploduje w pobliżu odnalezionego gracza. Zadaje nie tylko obrażenia, ale również sprawia, że rywal jest bardziej podatny na obrażenia

Turret – W tym przypadku Riot Games nie wymyśliło nic odkrywczego. Wieżyczka rozstawiona w wybranym miejscu może zadawać obrażenia, obracając się o 180 stopni.

Nanoswarm – Granat wypełniony nanorobotami, które po aktywacji (ręcznej!) zadają obrażenia w pewnym obszarze. Jeśli gracz nie zdoła się z niego ewakuować po prostu zginie.

Lockdown – Po umieszczeniu urządzenia, korzystając z tej umiejętności, gracz na osiem sekund w znaczący sposób spowolni rywali. Dzięki temu, gracze staną się łatwiejszymi celami do zabicia.

Więcej o Killjoy dowiecie się, dzięki materiałowi wideo udostępnionemu na oficjalnym kanale Valorant!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem