VALORANT: Kamil „baddyG” Graniczka na celowniku Alliance!

Już niebawem możemy być świadkami powrotu Kamila „baddyG” Graniczki do regularnej gry. Według Guillaume'a „neL'a” Canelo Polak znalazł się na celowniku Alliance.

Kariera Kamila „baddyG” Graniczki po opuszczeniu Ballista Esports nie potoczyła się tak, jak powinna. Polak w marcu dołączył bowiem do Team Finest na zasadzie wypożyczenia, w którym występował razem z Michałem „MOLSIM” Łąckim. Ta przygoda nie była jednak zbyt udana i potrwała niespełna trzy tygodnie. Od tego czasu 20-latek nie podpisał kontraktu z żadną organizacją, jednak w niedalekiej przyszłości może się to zmienić.

Zobacz również: Patryk „paTiTek” Fabrowski zagra w Team Heretics!

Według informacji Guillaume’a „neL’a” Canelo Graniczka jest głównym kandydatem do zajęcia miejsca w Alliance. Co prawda zespół ma na ten moment pełny skład, jednak niebawem drużynę opuści Alexandre „xms” Forté, który nie był pełnoprawnym członkiem zespołu. „baddyG” miał już styczność z Alliance – był on zmiennikiem Thomasa „kAdavry” Johnera. Kwestia ewentualnego podpisania kontraktu wyjaśni się najprawdopodobniej w najbliższym czasie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem