VALORANT: Jacob „pyth” Mourujärvi na wylocie z G2?!

Sensacyjne doniesienia z dywizji VALORANT w G2 Esports. Według mediów Jacob „pyth” Mourujärvi może być kolejnym zawodnikiem, który opuści drużynę.

Ostatnio drużyna VALORANT w G2 Esports przeszła przez spore zmiany. Z drużyną pożegnało się aż trzech zawodników – Patryk „paTiTek” Fabrowski, Aleksander „zeek” Zygmunt oraz Ardis „ardiis” Svarenieks. Zostali oni zastąpieni przez Jose Luisa „koldamenta” Arangurena Herrero, Auniego „AvovA” Chahade oraz Žygimantasa „nukkye” Chmieliauskasa. Wygląda jednak na to, że na wymianie trzech graczy się nie skończy.

Zobacz również: VALORANT: „daps” odchodzi z NRG i przechodzi na esportową emeryturę

Według Guillaume’a „neLa” Canelo blisko opuszczenia drużyny jest Jacob „pyth” Mourujärvi. Powodem takiej decyzji ma być różnica zdań z pozostałymi członkami zespołu oraz trudność w przystosowaniu się do nowego składu. Miejsce Szweda miałby zająć młodziutki Wassim „keloqz” Cista. „keloqz” jest na początku kariery profesjonalnego gracza, jednak dał się poznać szerszej publiczności podczas VALORANT Open Tour: France, kiedy to razem z Megastitut triumfował w rozgrywkach, w których udział brał między innymi Team BDS oraz EXCEL.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem