VALORANT: „Ex6TenZ” kontuzjowany. Belg odsunięty od składu NiP

Przed startem kolejnych kwalifikacji do VALORANT Champions Tour: Challengers w ekipie Ninjas in Pyjamas doszło do zmiany. Kévin „Ex6TenZ” Droolans został bowiem zastąpiony przez Adama „ec1sa” Ecclesa.

Ninjas in Pyjamas nie zapewniło sobie jeszcze miejsca w VCT 2021: EMEA Stage 3 Challengers Playoffs, więc będzie musiało walczyć o awans w kolejnej edycji VCT: Challengers.  Formacja będzie musiała sobie radzić jednak bez swojego prowadzącego – Kévina „Ex6TenZa” Droolansa. Belg na swoim Twitterze poinformował o kontuzji, która wyklucza go z gry.

Zobacz również: Acend znów najlepsze! „zeek” i „starxo” mistrzami VCT: Challengers 1

Miejsce „Ex6TenZa” zajmie Adam „ec1s” Eccle. Brytyjczyk ma za sobą okres gry w Team Liquid, jednak od lutego nie związał się kontraktem z żadną organizacją. Droolans nie odchodzi jednak z organizacji. Ninjas in Pyjamas poinformowało, że doświadczony gracz zostanie przy zespole VALORANT i będzie pełnił funkcję asystena trenera, którym na ten moment jest Emil „eMIL” Sandgren.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem