VALORANT: Ballista Esports rozstała się ze swoim składem

Jedna z najlepszych polskich drużyn VALORANT, Ballista Esports, rozstała się ze swoim składem. Organizacja chce pozostać przy strzelance od Riot Games, ale rozważa również działalność w innych tytułach.

Świetny start współpracy nie wystarczył, aby nawiązać długofalową współpracę. Mimo styczniowego sukcesu, którym niewątpliwie był awans na finały VALORANT Masters, obie strony zdecydowały się na rezygnację z dalszej współpracy. Kilka ostatnich tygodni w wykonaniu Ballisty nie przyniosło żadnych większych sukcesów, więc taka decyzja – szczególnie ze strony organizacji – była jak najbardziej zrozumiała.

Zobacz również: VALORANT Masters okazało się hitem! Było o krok od pobicia rekordów CS:GO

W marcu skład dotknęła dość kluczowa zmiana. Kamil „baddyG” Graniczka zamienił wtedy Ballistę na Team Fiend, a jego miejsce zajął Sebastian „NEEX” Trela. Drużyna nie wróciła jednak na zwycięską ścieżkę, co zaowocowało zakończeniem współpracy. Polska organizacja nie zamierza jednak znikać ze sceny VALORANT. W oficjalnym oświadczeniu poinformowano o poszukiwaniach nowych talentów oraz możliwości rozszerzenia działalności na kolejne tytuły. Przyszłość dotychczasowego składu nie jest jeszcze znana i nie wiemy, czy zespół nadal będzie grał razem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem