VALORANT: AVEZ prezentuje swoje nowe nabytki!

Wygląda na to, że AVEZ nie poprzestanie na pozyskaniu składu CS:GO oraz Rainbow Six: Siege. Dziś "Ośmiornice" zaprezentowały zawodników dywizji VALORANT.

W ostatnim czasie AVEZ nie próżnuje – kilka dni temu zaprezentowali skład dywizji Raibow Six: Siege oraz Counter Strike: Global Offensive, a dziś otrzymaliśmy kolejne ogłoszenie. W szeregi organizacji wstępuje drużyna strzelanki ze stajni Riot Games, czyli VALORANT.

Zobacz również: Kolejny zawodnik zamienia CS:GO na VALORANT! „Ethan” odchodzi z EG

Nowymi „Ośmiornicami” zostali między innymi Adrian „henry” Ryba czy Kamil „krytyq” Dudek. Ten pierwszy był już od jakiegoś czasu związany z AVEZ, gdyż streamował pod ich szyldem. Swoją karierę rozpoczynał w CS:GO, podobnie jak „krytyq”. Dudek przez kilka lat występował w polskich zespołach Counter Strike’a, takich jak Alsen Team, Atlantic.gg czy Dr Pepper Team. Od kilkunastu tygodniu występował jednak w miksowej drużynie Majstersztyk, która zajmowała 56 miejsce w europejskim rankingu.

Skład dywizji VALORANT w AVEZ prezentuje się następująco:

  • Adrian „henry” Ryba
  • Kamil „krytyq” Dudek
  • Tomasz „shafix” Konarzewski
  • Adam „adm1k” Siemieniec
  • Mateusz „doubbbt” Kapel

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem