V4 Future Sports Festival powraca! Turniej lanowy już w listopadzie

Już niebawem będziemy mogli obejrzeć rozgrywki kolejnej edycji V4 Future Sports Festival. Po rocznej przerwie turniej powraca - tym razem z pulą wynoszącą 350 tysięcy euro.

Pierwsze edycje V4 Future Sports Festival rozgrywane były jedynie między ekipami z Grupy Wyszehradzkiej – Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier. Turniej lanowy odbywał się właśnie na terenie Węgier. Tym razem będzie jednak inaczej – w eliminacjach wystąpią drużyny z 11 państw. Mowa o Serbii, Rumunii, Bułgarii, Macedonii Północnej, Bośni i Hercegowinie, Węgrach, Czechach, Polsce, Słowenii, Słowacji oraz Chorwacji. W kwalifikacjach do zgarnięcia będzie 25 tysięcy dolarów.

Zobacz również: Zaproszenia do EPL S14 rozesłane. W lidze zagra czterech Polaków

Na finałach w Budapeszcie stawi się 8 zespołów – 4 zaproszone oraz 4 najlepszych z kwalifikacji. Rozgrywki zaplanowano na 14-21 listopada, a pula nagród w turnieju CS:GO wyniesie 300 tysięcy dolarów. Kolejne 25 tysięcy przewidziano na inną grę. Sporo mówi się o rozgrywkach w FIFA 22, która swoją premierę będzie miała 1 października.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem