United blisko wielkiego transferu. „To będzie kradzież stulecia!”

Ander Herrera opuści Manchester United, ale Czerwone Diabły nie mają zamiaru rozpaczać. Ole Gunnar Solskjaer jest bliski załatania tej szatni w sposób spektakularny, świetnie wykorzystując okazję, jaka pojawiła się na rynku transferowym. 

Solskjaer po fenomenalnym wejściu do drużyny dostał trzyletni kontrakt i swobodę w rewolucji, jaka dokonać ma się już po zakończeniu sezonu. Jak informuje BBC, co najmniej sześciu piłkarzy Czerwonych Diabłów opuści latem Old Trafford. Na liście do wylotu są Ander Herrera, Juan Mata, Matteo Darmian, Antonio Valencia, Marcos Rojo i najlepiej opłacany w drużynie Alexis Sanchez.

Kto ma ich zastąpić? Według angielskich mediów, Manchester United jest w stanie zaoferować trzy razy większe pieniądze od obecnych w Tottenhamie Christianowi Eriksenowi.

„The Mirror” alarmuje: „Szefostwo Tottenhamu jest coraz bardziej zaniepokojone, że Eriksen nie podpisze nowej umowy”. Kontrakt duńskiemu pomocnikowi kończy się w czerwcu przyszłego roku i pomimo usilnych starań szefostwa Spurs wciąż nie parafrazowano nowej umowy. Ian McGarry z football.london poinformował, że Duńczyk odrzucił już trzy oferty dotyczące przedłużenia kontraktu.

26-letni piłkarz jest od lat motorem napędowym Tottenhamu, ale nie może liczyć na gigantyczne zarobki. Taki Harry Kane inkasuje co tydzień 200 tysięcy funtów, a Christian Eriksen – „zaledwie” 75 tysięcy. Tottenham już przedstawił mu ofertę niemal podwajającą zarobki, ale ta została przez środkowego pomocnika odrzucona.

Zainteresowana piłkarzem w takiej sytuacji jest niemal cała klubowa czołówka w Europie. Manchester United właśnie przygotowuje ofertę opiewającą na trzykrotnej podwyżce!

Eriksenowi można zapłacić więcej, bowiem fortuny nie będzie trzeba wydawać na jego zakup. Skoro kontrakt kończy mu się już za rok, a w styczniu będzie mógł podpisać umowę z nowym pracodawcą i odejść za darmo – to ostatnia okazja dla Tottenhamu na zarobienie. „To będzie kradzież stulecia”, bo wyścig o Eriksena z dużym kontraktem na pewno zakończyłby się dużo droższymi zakupami. Obecnie mówi się o kwocie 50/70 milionów euro. Za takiego magika? Brzmi jak wyprzedaż…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem