Ungentium wchodzi na scenę Valorant i kontraktuje zespół „NEEXa”

Ostatnie medialne doniesienia o Ungentium zostały potwierdzone. Nowopowstała organizacja nawiązała bowiem współpracę z zespołem Valorant.

Kilka dni temu sieć obiegła informacja o rozpoczęciu działań na scenie Valorant przez nowopowstałe Ungentium. Organizacja kilka tygodni temu pojawiła się na polskim podwórku Counter Strike’a angażując skład, nad którym pieczę sprawuje Maciej „Luz” Bugaj. Teraz przyszedł jednak czas na ekspansję na kolejny tytuł.

Zobacz również: Chris „Elmapuddy” Tebbit wraca do Gen.G w roli trenera dywizji Valorant

Ungentium poinformowało o otwarciu dywizji Valorant. Zespół nawiązał współpracę z trzema zawodnikami, którzy wcześniej reprezentowali barwy Illuminar Gaming i są znani z gry w zespole pod nazwą Chakalaka. Tymi graczami są Karol „Nitro” Przedpełski, Kacper „AjMeRiTo” Barszcz oraz Kamil „frontside” Moroń. Ta trójka została uzupełniona przez Sebastiana „NEEXa” Trelę i Kacpra „kacpiego” Wolskiego. Dla „kacpiego” będzie to pierwsza styczność z profesjonalnym esportem. Trenerem ekipy został Jakub „GuteK” Gut. Debiut nowego zespołu najprawdopodobniej czeka nas już niebawem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem