Ultimatum Varane’a. Nowy kontrakt lub transfer jeszcze tego lata

Cierpliwość Raphaëla Varane'a zaczyna się kończyć. Francuski obrońca stawia ultimatum - nowy kontrakt lub odejście z klubu. A chętnych na jego transfer nie brakuje...

Saga z Raphaëlem Varane wciąż trwa. Umowa środkowego obrońcy z Realem Madryt wygasa w czerwcu przyszłego roku, więc najwyższy czas pomyśleć o przyszłości. Jak wiadomo „Królewscy” nie spieszą się z rozmowami o przedłużeniu kontraktu, co bulwersuje 28-latka. Z tego powodu Francuz myśli o odejściu z zespołu.

Zobacz również: Sevilla dogadana z Tottenhamem w sprawie transferu. Piłkarz woli jednak poczekać

Varane postawił więc ultimatum – jeszcze tego lata podpisze nową umowę, a jeśli nie dojdzie to do skutku, to opuści Madryt. Strata kolejnego podstawowego defensora byłaby sporym ciosem dla Realu, który w zeszłym tygodniu opuścił Sergio Ramos. Zainteresowanie reprezentantem Francji wykazuje Manchester United, który miał już nawet nawiązać pierwszy kontakt w sprawie transferu. Problemem jest jednak kwota, którą chcieliby otrzymać „Los Blancos”.

Madrytczycy liczą na zarobek rzędu 50-60 milionów euro, a „Czerwone Diabły” nie chcą aż tyle płacić. Budżet ekipy z Old Trafford został bowiem nadszarpnięty przez transfer Jadona Sancho, który kosztował około 85 milionów euro. Według Fabrizio Romano wicemistrzowie Anglii wrócili do rozmów z wicemistrzami Hiszpanii, a sam Varane jest zainteresowany przeprowadzką na Wyspy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem