Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
Długo się o tym mówiło, spekulowało, w zasadzie to temat przewijał się w pewnych kręgach od dłuższego czasu. UFC czekało jednak z oficjalnym potwierdzeniem tej informacji. Karolina Kowalkiewicz wystąpi na gali UFC, która 21 października odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. To kolejne polskie nazwisko na fightcardzie najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Rywalką

Długo się o tym mówiło, spekulowało, w zasadzie to temat przewijał się w pewnych kręgach od dłuższego czasu. UFC czekało jednak z oficjalnym potwierdzeniem tej informacji. Karolina Kowalkiewicz wystąpi na gali UFC, która 21 października odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. To kolejne polskie nazwisko na fightcardzie najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Rywalką naszej zawodniczki będzie Jodie Esquiebel, czyli 31-letnia Amerykanka, która podczas gali w Gdańsku dopiero zadebiutuje pod szyldem UFC. Rekord Esquiebel to sześć zwycięstw i dwie porażki. Tylko jeden pojedynek przyszła rywalka Kowalkiewicz skończyła przed czasem nokautując swoją rywalkę – miało to miejsce w jej zawodowym debiucie ponad sześć lat temu. Pięć pozostałych starć wygrała przez decyzję sędziów, co jest jasnym sygnałem – Amerykanka nie ma nokautującego uderzenia.

Ostatnie sześć pojedynków Esquiebel stoczyła w barwach największej na świecie żeńskiej federacji MMA na świecie – Invicta. Z tej okazji jej były już pracodawca nagrał wideo, dzięki któremu bliżej możemy poznać przyszłą rywalkę Kowalkiewicz.

 

Nasza reprezentantka nie może ostatniego roku zaliczyć do udanych. W walce o mistrzowski pas UFC pochodząca z Łodzi zawodniczka uległa Joannie Jędrzejczyk po kapitalnym starciu, które na zawsze przejdzie do historii polskiego MMA. Później, w czerwcu 2017 roku, Kowalkiewicz przegrała już w pierwszej rundzie z Claudią Gadelhą. UFC dało szanse Polce stoczyć kolejne starcie przed swoją publicznością. Dla KK będzie to okazja na powrót na zwycięską ścieżkę.

Przed pojedynkiem z Gadelhą, kiedy było już wiadomo, że UFC zawita do Gdańska, wiele mówiło się o tym, że do rewanżowego starcia z Jędrzejczyk dojdzie właśnie nad Bałtykiem. Porażka z Brazylijką spowodowała jednak, że losy Kowalkiewicz ułożyły się nieco inaczej i na ponowną szansę na wywalczenie miana oficjalnego pretendenta do tego pojedynku trzeba będzie trochę poczekać.

W Trójmieście wystąpi też więcej Polaków. Potwierdzone są już pojedynki Marcina Helda, Damiana Stasiaka, Oskara Piechoty oraz Jana Błachowicza. Spekulowało się również w ostatnich tygodniach o tym, że w klatce UFC w Ergo Arenie zobaczymy również Michała Materlę. Wydaje się jednak, że do tego starcia ostatecznie nie dojdzie.