#UefaMafia, sędzia zapomnij o wczasach! Wściekli Grecy korzystają z patentów Legii

Kiedyś prym w wymyślaniu zmyślnych komunikatów i obelg pod adresem UEFA wiedli kibice Legii Warszawa, poświęcając federacji szereg imponujących opraw meczowych. Dzisiaj przykład z legionistów biorą greccy kibice oraz gazety, nie mając wątpliwości, że ich reprezentant w pucharach - PAOK Saloniki został wyeliminowany przy wydatnej pomocy sędziego.

To nie przypadek, że na szczycie trendów Twittera pojawił się hashtag #UefaMafia, a część greckich kibiców chętnie korzysta z patentów wymyślonych przy Łazienkowskiej.

Mocno po bandzie lecą nawet poważne greckie gazety. Piszą wprost: angielski sędzia Craig “mafioso made in England” Pawson pozbawił PAOK awansu do decydującej fazy eliminacji Ligi Mistrzów, wielokrotnie faworyzując w swoich decyzjach Ajax Amsterdam.

Mistrzowie Holandii wykorzystali tego dnia dwa z trzech podyktowanych rzutów karnych. Pawson, nawet jeśli się z nich wybroni, to rzeczywiście sędziował bardzo “miękko” i z dużym zapałem rozstrzygał stykowe sytuacja na korzyść Ajaxu. Dodatkowo miał nie przyznać rzutu wolnego dla Greków tuż przed szesnastką, za zagranie ręką Nicolasa Tagliafico, a także nie odgwizdać fauli za przynajmniej dwa bezpardonowe wejścia Holendrów. Ajax miał w dwumeczu duże kłopoty i ostatecznie zwyciężył tylko 5:4.

– To oszustwo i skandal. UEFA to jeden wielki przekręt. Pawson, zapomnij o wakacjach w Grecji! – piszą dziś greckie gazety.

– Ajax nie był naszą główną przeszkodą, trzy rzuty karne zrobiły różnicę. Spójrzcie na trzecią jedenastkę, wygląda jakby w tym było coś więcej, czego nie jesteśmy w stanie kontrolować. Ajax ma wystarczająco dużo jakości, by wygrywać mecze bez pomocy – komentował na konferencji prasowej zrezygnowany trener PAOK-u Abel Ferreira.

Zeszłoroczny półfinalista Champions League, decydujący dwumecz o fazę grupową zagra z APEOL-em Nikozja.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem