Tyson Fury kolejny raz nokautuje Deontaya Wildera! Niesamowita ringowa wojna!

„Gypsy King” nie pozostawia złudzeń. Po remisowej walce w 2018 roku i ubiegłorocznym nokaucie w siódmej rundzie, minionej nocy kolejny raz posłał na deski Deontaya Wildera!

Pojedynek od pierwszych sekund spełnił oczekiwania fanów pięściarstwa. Toczył się w niezwykłym napięciu i na wysokim tempie. Wilder ruszył na Fury’ego z dużym animuszem. Obaj mieli swoje szanse. Obaj notowali knock-downy. Z czasem jednak inicjatywa przesuwała się w stronę wielkiego Brytyjczyka. Pod koniec trzeciej rundy po raz pierwszy posłał rywala na deski. Deontay był liczony, ale wrócił do walki. W dużym stylu, bo oto w kolejnej odsłonie to Fury dwukrotnie musiał zbierać się z ringu.

Końcówka pojedynku należała do Tysona Fury’ego. Wilder słaniał się na nogach, kiedy w 11. rundzie rywal powalił go swoim prawym.

Fury runda po rundzie niszczył Wildera, wykazując się większą wytrzymałością na ciosy. Pojedynek okazał się niesamowitą ringową wojną! Tyson Fury obronił tytuł mistrza świata wagi ciężkiej, wciąż nie zaznają porażki w zawodowej karierze.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem