Typy Jurasa na Galę UFC 217

Dla nocnych marków, a może i Krzyśków oraz Adamów wrzucamy przewidywania Jurasa na dzisiejszą galę UFC. Warto przeczytać, jeśli ktoś chce zarobić. Jeszcze nie jest za późno.

Michael Bisping (MMA 30-7-0) vs. Georges St. Pierre (MMA 25-2-0) 

Nigdy nie byłem i raczej nigdy nie będę fanem talentu Anglika, ale trzeba przyznać, że konsekwentną pracą doszedł na szczyt dywizji i jeszcze udało się mu zdobyć pas. Udało się, gdyż kilka ostatnich walk ocierało się o kontrowersyjne decyzje. Moim zdaniem aktualnie „najsłabszy” mistrz UFC. Niewiadomą pozostaje za to forma GSP. Niby 4 lata przerwy spędził aktywnie ale (zachowują oczywiście proporcje poziomów) powroty po takiej przerwie zawsze trącą lekką rdzą w klatce. Wiem co mówię😉 tak czy inaczej wierzę w formę GSP i przypomnienie dlaczego to On był królem tej kategorii wagowej. GSP decyzją! A jakże😊

Cody Garbrandt (MMA 11-0-0) vs. T.J. Dillashaw (MMA 14-3-0)  

Aleeeee to może być kozackie starcie! Jaram się szczerze. Zła krew, wiele pretensji, rozstania i rozwody. Zawsze podkręca atmosferę. Nie ma co się rozpisywać tutaj. To będzie wojna a lwem zostanie Garbrandt! Kibicuje jemu od pierwszej walki w UFC, a detronizacją Cruza potwierdził, że jest w życiowej formie. Cody Garbrandt przez TKO 2R!

Joanna Jędrzejczyk (MMA 14-0-0) vs. Rose Namajunas (MMA 6-3-0) 

She is not on my level” – powiedziała JJ. Tak. Nie jest. Solidna zawodniczka ale nie jest gotowa na polski czołg. Aśka przez TKO 2R! Przy okazji krytyki JJ za „bucowatość” na konferencjach i ważeniu, że już przesadza itd. Przecież ona ładuje się tak od początku swojej kariery w MMA. Poczytajcie jej biografie. Jednym się podoba, innym nie. Mi nie przeszkadza, bo znam Aśkę od strony sportowej i trochę bardziej prywatnej. Rozumiem więcej. WAR Aśka!

Stephen Thompson (MMA 13-2-1) vs. Jorge Masvidal (MMA 32-12-0) 

Pamiętam Masvidala z czasów jakiś reality show transmitowanych w TV Puls wieki temu. Myślę sobie dobry pięściarz! Cieszę się, że tak widowiskowo walczący ludzie robią duże kariery. Nie tylko wynik się liczy, a jak zestawicie Gamebreada z Stephenem Thompsonem, który idealnie zaadoptował Karate w MMA, pokazał wielkie jaja w walce na UFC205 z Woodleyem… to musi skończyć się jakimś bonusem. Mój typ: Thompson przez decyzję.

Johny Hendricks (MMA 18-7-0) vs. Paulo Borrachinha (MMA 10-0-0) 

Szczerze? Nie wierzę już w Hendricksa jako zawodnika. Coś się wypaliło. Brazylijczyk 9 z 10 walk wygrał przez KO/TKO. Mimo że nie widziałem Jego walk wcześniej… stawiam że przyceluje Johhnego. Borrachinha przez KO 3R.

 

Wstajemy, oglądamy i kibicujemy! Pozdrowienia z Nowego Yorku! Szykujcie się na Vlogi👊🏻

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem