Tymoteusz Puchacz zostanie wypożyczony już w styczniu?

Zimą Tymoteusz Puchacz może tymczasowo zmienić otoczenie. Union Berlin poważnie myśli o wypożyczeniu reprezentanta Polski do tureckiego Trabzonsporu.

Decyzji o transferze do Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz na ten moment nie może zaliczyć do udanych. Boczny obrońca nie doczekał się jeszcze debiutu w Bundeslidze, a jedyne minuty, które spędził na boisku zaliczył w Lidze Konferencji oraz kwalifikacjach do tych rozgrywek. Nic zatem dziwnego, że mówi się o zmianie otoczenia reprezentanta Polski.

Zobacz również: Dominic Calvert-Lewin przeniesie się do klubu z „top six”?

Kilka tureckich źródeł – w tym turecki „Fanatik” – informuje, że zainteresowanie Puchaczem wykazuje Trabzonspor. Ekipa prowadzona przez  Abdullaha Avcı jest liderem tureckiej ekstraklasy, a w tym sezonie nie przegrała jeszcze ani jednego meczu ligowego. Co więcej, ekipa z Turcji chciałaby nie tylko wypożyczyć Polaka, ale omówić ewentualny transfer definitywny w czerwcu. Nie wiadomo jak na taką propozycję zareaguje Union, wszak „Pucha” jest drugim najdroższym zawodnikiem w historii klubu.

Puchacz może już zimą zostać wypożyczony do Trabzonsporu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem