Tymoteusz Puchacz znów komentuje zdjęcie gwiazdy. Tym razem nie Wieniawa…

Tymoteusz Puchacz nie zatrzymuje się na Instagramie! Po wpisach pod zdjęciami Julii Wieniawy, tym razem postanowił zaznaczyć swoją obecność przy fotografiach Dody.

Tymoteusz Puchacz ma za sobą udany okres gry w klubie, a także kilka nośnych komentarzy na Instagramie. Pod zdjęciem Julii Wieniawy napisał niedawno: „Uwielbiam góry, pozdrawiam”. W „Hejt Parku” dodał: „Jestem jej wielkim fanem, śledzę jej karierę. Z tego miejsca pozdrawiam Julię Wieniawę. Chciałbym wiedzieć co u niej słychać, żywię do tego szczerą nadzieję. (…) Widzowie Tańca z Gwiazdami kompletnie się nie popisali. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wystąpi w tym programie i wtedy zdobędzie Kryształową Kulę. Może wtedy zatańczy ze mną”. Wieniawa nie pociągnęła tematu, ale lewy obrońca Lecha się nie poddaje. Teraz obrał inny kierunek.

Polska piosenkarka, Dorota Rabczewska ma 36 lat. Z jej PESEL-em mógłby nie zgodzić się lewy obrońca Lecha Poznań…

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem