Tymoteusz Puchacz odrzucił ofertę jednego z niemieckich klubów

Trabzonspor nie był jedynym klubem, który starał się o pozyskanie Tymoteusza Puchacza. Zawodnik Unionu Berlin mógł trafić do Werderu Brema, jednak odrzucił ich ofertę.

Przeprowadzka do Unionu Berlin nie była najlepszym pomysłem Tymoteusza Puchacza. Reprezentant Polski w pierwszej części sezonu nie pojawił się na boiskach Bundesligi nawet na minutę, a grać miał szansę tylko w Lidze Konferencji oraz kwalifikacjach do tych rozgrywek. Z tego powodu 22-latek zimą zmieni klub na zasadzie wypożyczenia.

Zobacz również: Piotr Zieliński z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

Według „Kickera” przenosiny Puchacza do Trabzonsporu są już przesądzone. Ekipa z Turcji nie była jednak jedynym klubem, który starał się o pozyskanie wahadłowego. Ofertę wypożyczenia złożył bowiem również występujący w 2. Bundeslidze Werder Brema. O całej sprawie poinformował Tomasz Urban, który dodał, że propozycję odrzucił sam piłkarz. Czy wybór Turcji ponad występy na zapleczu Bundesligi to dobry krok? Tego przekonamy się prawdopodobnie latem, kiedy „Pucha” wróci z półrocznego wypożyczenia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem