Nie ma co czarować – ten mecz trzeba wygrać. Można pisać o taktyce, personaliach, presji kibiców, atucie własnego parkietu. Bla bla bla. Polska musi to spotkanie wygrać, jeżeli myśli o czymkolwiek. Jeżeli marzenia naszych siatkarzy mają wciąż obowiązywać, to dziś musi obejrzeć zwycięskie, najlepiej trzysetowe spotkanie. Porażka będzie… nie, nie będziemy pisać o porażce, bo

Nie ma co czarować – ten mecz trzeba wygrać. Można pisać o taktyce, personaliach, presji kibiców, atucie własnego parkietu. Bla bla bla. Polska musi to spotkanie wygrać, jeżeli myśli o czymkolwiek. Jeżeli marzenia naszych siatkarzy mają wciąż obowiązywać, to dziś musi obejrzeć zwycięskie, najlepiej trzysetowe spotkanie.

Porażka będzie… nie, nie będziemy pisać o porażce, bo to nie ma sensu. Tak, wiemy – to jest sport i tu wszystko może się wydarzyć. Legia przegrała z pasterzami z Mołdawii itp., ale dziś takie scenariusza nie zakładamy. Jesteśmy po prostu przekonani, że wieczorem nasz artykuł będzie miał radosny wydźwięk, a my będziemy dumni z naszych zawodników.

Inny scenariusz niż zwycięstwo będzie porażką całej polskiej siatkówki. Nie boimy się tego napisać, choć możecie nam zarzucić, że pompujemy balonik i narzucamy presję. Nie, my po prostu jesteśmy mistrzami świata i nie wyobrażamy sobie przegrać z państwem, które kojarzy nam się z Janne Ahonenem i Jarim Litmanenem.

LV BET jako oficjalny sponsor Eurovolley 2017 przygotował specjalną ofertę kursową na ten mecz. Całość znajduje się TUTAJ.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem