Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
Nie ma co czarować – ten mecz trzeba wygrać. Można pisać o taktyce, personaliach, presji kibiców, atucie własnego parkietu. Bla bla bla. Polska musi to spotkanie wygrać, jeżeli myśli o czymkolwiek. Jeżeli marzenia naszych siatkarzy mają wciąż obowiązywać, to dziś musi obejrzeć zwycięskie, najlepiej trzysetowe spotkanie. Porażka będzie… nie, nie będziemy pisać o porażce, bo

Nie ma co czarować – ten mecz trzeba wygrać. Można pisać o taktyce, personaliach, presji kibiców, atucie własnego parkietu. Bla bla bla. Polska musi to spotkanie wygrać, jeżeli myśli o czymkolwiek. Jeżeli marzenia naszych siatkarzy mają wciąż obowiązywać, to dziś musi obejrzeć zwycięskie, najlepiej trzysetowe spotkanie.

Porażka będzie… nie, nie będziemy pisać o porażce, bo to nie ma sensu. Tak, wiemy – to jest sport i tu wszystko może się wydarzyć. Legia przegrała z pasterzami z Mołdawii itp., ale dziś takie scenariusza nie zakładamy. Jesteśmy po prostu przekonani, że wieczorem nasz artykuł będzie miał radosny wydźwięk, a my będziemy dumni z naszych zawodników.

Inny scenariusz niż zwycięstwo będzie porażką całej polskiej siatkówki. Nie boimy się tego napisać, choć możecie nam zarzucić, że pompujemy balonik i narzucamy presję. Nie, my po prostu jesteśmy mistrzami świata i nie wyobrażamy sobie przegrać z państwem, które kojarzy nam się z Janne Ahonenem i Jarim Litmanenem.

LV BET jako oficjalny sponsor Eurovolley 2017 przygotował specjalną ofertę kursową na ten mecz. Całość znajduje się TUTAJ.