Tylko u nas: typerski skarb kibica na mistrzostwa świata!

Jak wszyscy doskonale wiemy - wielkimi krokami zbliżają się do nas mistrzostwa świata. Impreza, na której zarobią piłkarze, trenerzy, dziennikarze... Zarobi też FIFA, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zarobił także i Ty - przeciętny kibic! Żeby wygrać trzeba jednak grać, a my z przyjemnością Ci w tym pomożemy. 

Typerski Skarb Kibica – MŚ 2018 to darmowa publikacja w formie pliku PDF zawierająca ponad 130 stron typów, analiz, statystyk bukmacherskich, składów i innych ekskluzywnych treści na mundial w Rosji. Projekt stworzony przez portal Zagranie, patronowany przez bukmachera LV BET jest jedynym w Polsce bukmacherskim kompendium wiedzy na MŚ 2018.

W skarbie kibica można znaleźć analizy i typy na wszystkie drużyny oraz grupy na mistrzostwach świata. W publikacji swoje opinie wyrazili Piotr Laboga (Canal+), Janekx89 (Twitterowy insider) czy typer, Marek Kempa (Obstawiamy!). Nie musisz być ekspertem w dziedzinie obstawiania spotkań. Nasza publikacja i nasi eksperci poprowadzą Cię za rączkę i pomogą podejmować decyzje.

Link do pobrania eBooka: http://zagranie.com/typerski-skarb-kibica-ms-2018/

To nie koniec. Przed samymi mistrzostwami i podczas turnieju, przygotujemy dla Was mnóstwo przydatnych materiałów bukmacherskich. Wchodźcie, sprawdzajcie i trzymajcie rękę na pulsie!