TVP Sport pewne kogo wybrał Cezary Kulesza!

TVP Sport przesądza, że nowym selekcjonerem reprezentacji Polski będzie Portugalczyk Paulo Bento. Redakcja powołuje się na informacje od byłego współpracownika trenera.

Od kilku dni czekamy na finalizację rozmów pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Nożnej a tajemniczym trenerem, który jest bardzo blisko podpisania kontraktu i pozostania następcą Czesława Michniewicza w roli selekcjonera biało-czerwonych. Cezary Kulesza w serii krótkich wypowiedzi medialnych zasugerował, że dogrywane są ostatnie szczegóły, ostatnie poprawki w umowie, która wkrótce powinna wrócić już podpisana przez trenera. Pierwszy trop wskazał Piotr Koźmiński ze Sportowych Faktów WP. Jego portugalski informator sugerował, by nie lekceważyć kandydatury jego rodaka – Fernando Santosa. Dziś TVP Sport podaje, że rzeczywiście powinniśmy spoglądać na ojczyznę Cristiano Ronaldo, ale personalia trenera są inne.

Według informacji TVP Sport, PZPN prowadzi zaawansowane rozmowy z Paulo Bento i to on najprawdopodobniej okaże się zwycięzcą „castingu” zorganizowanego przez Cezarego Kuleszę.

W środę z Portugalczykiem próbowała kontaktować się Polska Agencja Prasowa, jednak trener w telefonicznej rozmowie odmówił jakichkolwiek komentarzy. Oświadczył, że w tym momencie nie ma nic do powiedzenia na temat współpracy z PZPN. Być może jego reakcja spowodowana była właśnie toczącymi się negocjacjami.

Paulo Bento ma duże doświadczenie w roli selekcjonera – pracował z Portugalią, a przez ostatnie cztery lata z kadrą Korei Południowej. Ma za sobą także bogatą kartę piłkarską, rozegrał 35 meczów w reprezentacji, między innymi podczas Mundialu 2002, gdzie mierzył się z Polską.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem