Turbo Odlot Grosickiego. Żenujący wpis na Twitterze

Social Media wśród sportowców mają zbliżyć ich do kibica, poprawić wartość wizerunkową, pokazać prawdziwą twarz. Problem pojawia się wtedy, gdy ta prawdziwa twarz nie do końca jest taka, jaką kibice chcieliby oglądać.

Kamil Grosicki jest znany z tego, że Twittera prowadzi sam i pisze to, co naprawdę mu siedzi w głowie. Dzięki temu czujesz, że jesteś bliżej niego, ale czasem jest jak z ćmą i ogniem: gdy podejdziesz za blisko, możesz się sparzyć. Tak, jak turboskrzydłowy w ostatnim wpisie, gdy pod wpisem oficjalnego profilu Polskiego Związku Piłki Nożnej – zachęcającego do przybycia na mecz reprezentacji Polski – arogancko zakpił z braku powołania, rzucając: „Załatwicie bilet?”.

Wczoraj pisaliśmy o Adrianie Mierzejewskim, którego dopominanie się o powołanie jest słuszne, ale niekiedy bywa niesmaczne i brakuje w nim klasy. Dziś publicznie dorzucać oliwy do ognia zaczął pominięty Kamil Grosicki, który niedawno po raz 5 z rzędu nie znalazł się w kadrze meczowej 18. drużyny Championship.

Nie przeszkadza mu to w obnoszeniu się ze złością na brak zaproszenia na zgrupowanie biało-czerwonych. Niedawno polubił wpis jednego z kibiców o tym, że „jest siostrzeniec selekcjonera Kuba”, a nie ma jego. Powiedzieć, że brakuje tutaj klasy w deprecjonowaniu powołania kolegi z kadry, to nic nie powiedzieć.

To nie był koniec czarnej passy na Twitterze Grosickiego. Znany z ćwierkającego medium użytkownik janekx89 nie miał litości dla skrzydłowego Hull City, publikując jedną z historii ze szczecińskiego sklepu….

Nie ma łatwo turboskrzydłowy, ale nikt, tylko on jest odpowiedzialny za stosunek kibiców do jego osoby. W sprawie biletów na mecz sprawa jest jasna: człowiek z klasą albo pokornie kupiłby sobie bilet w internecie, albo – jeśli zależało mu na obecności – poprosił Zbigniewa Bońka, który na sto procent nie odmówiłby jednemu z najlepszych reprezentantów ostatnich lat. Grosicki wybrał głupotę i złośliwość w internecie, która nie stawia go w dobrym świetle.

To swoją drogą nie do pomyślenia, jak ktoś, kto był jednym z bohaterów ostatnich eliminacji, strzelał bardzo wiele ważnych bramek dla drużyny narodowej, ma porywający trybuny styl gry i jest sympatyczny, może tak bardzo skopać swój wizerunek. To niewątpliwie duża sztuka.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem