TSM zakończył współpracę z trzema członkami akademii

Team SoloMid rozpoczęło przebudowę akademii. Organizacja ogłosiła zakończenie współpracy z trzema zawodnikami - Kevinem „Hauntzerem” Yarnellem, Rico „Swordem” Chenem i Liyu "Cody Sunem" Sunem.

Już za kilka dni ruszają „Worldsy”, a najlepsze formacje świata przygotowują się do walki o tytuł mistrza świata. W tym gronie nie znalazł się TSM, który przegrał walkę o awans na światowy czempionat na ostatniej prostej. Z tego powodu legendarna organizacja może już przygotowywać się na kolejny sezon. Zmian w głównym składzie jeszcze nie doświadczyliśmy, jednak przebudowie poddano akademię.

Zobacz również: „Khan” zakończy karierę po tegorocznych mistrzostwach świata?!

Z zapleczem głównego zespołu pożegnało się aż trzech zawodników – Kevin „Hauntzer” Yarnell, Rico „Sword” Chen i Liyu „Cody Sun” Sun. Mimo, że „Hanutzer” i „Cody Sun” mają ogromne doświadczenie zebrane w LCS, to wyniki akademii pozostawały bardzo wiele do życzenia. Zarówno wiosną jak i latem TSM zajął odległe 7. miejsce w lidze akademii i nie był w stanie nawiązać walki o tytuł najlepszej drużyny akademickiej Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo jeszcze kto zastąpi wcześniej wymienioną trójkę.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem