Trzy wielkie kluby kusiły Ansu Fatiego znaczną podwyżką pensji

To już oficjalne - Ansu Fati przedłużył kontrakt z FC Barceloną. Młody Hiszpan zdradził jednak, że kontaktowały się z nim aż trzy wielkie europejskie kluby, które proponowały mu znacznie lepsze pieniądze niż "Blaugrana".

FC Barcelona w ostatnim czasie stara się zatrzymać swoje młode gwiazdy. Umowę z klubem przedłużył już Pedri, a „Duma Katalonii” prowadzi teraz negocjacje z Gavim i jego agentami. Dziś dopięli również przedłużenie kontraktu z prawdopodobnie najbardziej rozchwytywanym nastolatkiem w świecie piłki – Ansu Fatim. 18-latek związał się z „Blaugraną” do czerwca 2027 roku, a klauzulę wykupu ustanowiono na okrągły miliard euro. Nie byli oni jednak jedynymi, którzy chcą budować swój projekt na jego nazwisku.

Tak, miałem oferty z zagranicy, ale moim marzeniem było pozostanie tutaj. Od pierwszego dnia powiedziałem Jorge Mendesowi, że mogą podstawową opcją jest zawsze pozostanie w Barcelonie. Doskonale to rozumiał, a ja cieszę się, że klub mi zaufał – zdradził sam piłkarz.

Zobacz również: Ousmane Dembélé negocjuje transfer do Premier League!

Helena Condis z „Cadena COPE” dotarła do informacji, które sugerują, że z Jorge Mendesem, agentem Fatiego, kontaktowały się trzy wielkie kluby. Mowa o Manchesterze United, Liverpoolu oraz Paris Saint-Germain. Każdy z wymienionych zespołów oferował zawodnikowi dwukrotnie wyższe zarobki, niż „Barca”. Wychowanek ekipy z Katalonii od początku stawiał sobie jeden cel – przedłużenie kontraktu z aktualnym klubem.

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1451131314791493641

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem