Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.
Ponieważ przerwa w rozgrywkach ligowych przeznaczona na zmagania reprezentacyjne zbliża się wielkimi krokami, 7. kolejka Ekstraklasy zakończy się już dziś. Odbędą się trzy spotkania i każde z nich zapowiada się interesująco. Przyjrzyjmy się więc niedzielnemu zestawowi par.   Pełna oferta LV BET na spotkania Ekstraklasy TUTAJ! Dwa spotkania rozpoczną się o godzinie 15.30. W Poznaniu

Ponieważ przerwa w rozgrywkach ligowych przeznaczona na zmagania reprezentacyjne zbliża się wielkimi krokami, 7. kolejka Ekstraklasy zakończy się już dziś. Odbędą się trzy spotkania i każde z nich zapowiada się interesująco. Przyjrzyjmy się więc niedzielnemu zestawowi par.

 

Pełna oferta LV BET na spotkania Ekstraklasy TUTAJ!

Dwa spotkania rozpoczną się o godzinie 15.30. W Poznaniu Lech podejmie Arkę Gdynia, więc na trybunach będziemy mieli mecz przyjaźni. Sympatii i sentymentów nie powinno być natomiast na boisku, ponieważ każda z drużyn będzie chciała pokusić się o zdobycz punktową. Najlepiej o pełną pulę. Tym bardziej, że spotkanie będzie miało swoje podteksty – w końcu to właśnie Arka nieoczekiwanie ograła Lecha w finale poprzednich rozgrywek Pucharu Polski i sięgnęła po to trofeum.

W stolicy Wielkopolski wielkim rozczarowaniem było odpadnięcie Kolejorza z krajowych i europejskich rozgrywek pucharowych, natomiast w lidze poznaniacy radzą sobie bardzo dobrze. W ostatnich 4 spotkaniach zdobyli aż 10 punktów i są w ścisłej czołówce Ekstraklasy. Jak ułoży się spotkanie z Arką?

– Arka przyjedzie oczywiście wygrać mecz, ale podobnie jak w finale Pucharu Polski będzie czekała na szanse strzeleckie. Wtedy nie wykorzystaliśmy swoich, a oni z tego powodu byli szczęśliwi. Trenujemy nasze mechanizmy i automatyzmy. W każdym kolejnym meczu nasza gra będzie wyglądała lepiej. Chcemy, żeby tak było. Będziemy zadowoleni, gdy będziemy tworzyć sytuacje strzeleckie, ale one są po to, by strzelać bramki – zauważa trener Lecha, Nenad Bjelica.

Arka w ostatniej kolejce spotkań poniosła pierwszą porażkę w tym sezonie, ulegając na własnym stadionie Pogoni Szczecin 0:3. Do Poznania Żółto-niebiescy wybierają się po ligowe punkty.

– Ciężkie wyzwanie przed nami, aby tam zagrać o zwycięstwo, ale o to gramy w każdym meczu. Obyśmy nie popełnili takich błędów jak w ostatnim spotkaniu, to nie powinno być źle – zaznacza trener Leszek Ojrzyński.

Faworytem spotkania będzie oczywiście Lech Poznań. Stawki LV BET: Lech 1.66, remis 3.55, Arka 5.4).

O tej samej porze odbędzie się także spotkanie w Niecieczy, gdzie…Sandecja Nowy Sącz w roli gospodarza podejmie Pogoń Szczecin. Obie drużyny w ostatniej kolejce zgarnęły komplet punktów: „Sączersi” dość niespodziewanie wygrali z Lechią w Gdańsku 3:2, a za miedzą w Gdyni Portowcy pewnie zwyciężyli Arkę, 3:0.

– Będziemy chcieli naszą dobrą dyspozycję potwierdzić z Sandecją, jedziemy tam po trzy punkty. Chcemy przerwę reprezentacyjną spędzić w korzystnych nastrojach, by lepiej nam się w tym czasie pracowało, bo wiadomo, że po zwycięstwach łatwiej się trenuje. Nie będzie to łatwy mecz, ale tak samo jak w Gdyni będziemy chcieli pokazać charakter i przywieźć do Szczecina trzy punkty –mówi pomocnik Pogoni, Kamil Drygas.

Co ciekawe, Sandecja też w bieżącym sezonie znacznie lepiej radzi sobie w delegacji niż „u siebie” w Niecieczy, gdzie też de facto gra na wyjeździe. Z tego też powodu stawki LV BET na to spotkanie są niesłychanie wyrównane i ciężko wytypować zwycięzcę (Sandecja 2.6, remis 3.15, Pogoń 2.7)

7. kolejkę zmagań zamknie mecz mistrza Polski z aktualnym liderem tabeli, Zagłębiem Lubin. Legioniści po blamażu w Mołdawii i odpadnięciem z europejskich rozgrywek w starciu z Sheriffem Tyraspol będą chcieli szybko się podnieść i udowodnić, że przynajmniej na własnym podwórku wciąż są najlepsi. Zadanie to będzie o tyle utrudnione, że zmierzą się z Zagłębiem, które w dotychczasowych 6 kolejkach rzeczywiście wygląda najlepiej wśród ekip, które biegają po krajowych murawach. Dlatego jednak ewentualny sukces Legionistów w starciu z takim rywalem będzie jeszcze cenniejszy.

– Dla nas jest teraz bardzo ważny czas, aby podnieść zawodników i wygrać w niedzielę. To bardzo ważny mecz z każdego punktu widzenia. Nie tak to miało wyglądać. Im szybciej wrócimy na właściwe tory, tym lepiej.  Można mówić dużo na ten temat, to nie jest jednak miejsce i czas na dywagowanie, nie mamy już na to wpływu. Żyjemy już tylko polską piłką, europejskie puchary trzeba odłożyć na kolejny rok. Ważne, aby wrócić mentalnie. Zawodnicy muszą zagrać tak, aby odnieść zwycięstwo – twierdzi przed meczem Jacek Magiera, trener Legii Warszawa.

Legia zdaniem ekspertów z LV BET ma większe szanse na odniesienie zwycięstwa w niedzielny wieczór (Legia 1.76, remis 3.65, Zagłębie 4.4)

 

Pełna oferta LV BET na spotkania Ekstraklasy TUTAJ!