Trzon OG zostaje! „mantuu”, „aleksib” oraz „valde” z nowymi kontraktami

Trzon dywizji CS:GO w OG z nowymi kontraktami. Mateusz "mantuu" Wilczewski, Aleksi "aleksib" Vilorainen oraz Valdemar "valde" Vangsa podpisali nowe umowy z organizacją.

Po gorącym okresie w OG, podczas którego doszło aż do dwóch zmian w zespole, przyszedł czas na kilka dobrych informacji. Organizacja ogłosiła w poniedziałek, że trzon zespołu – Mateusz „mantuu” Wilczewski, Aleksi „aleksib” Vilorainen oraz Valdemar „valde” Vangsa – podpisał nowe kontrakty. Umowy wiążą zawodników z OG do końca 2022 roku. O przedłużeniu współpracy wypowiedział się sam „mantuu” w oświadczeniu opublikowanym przez organizację.

Ogłoszenie przedłużenia współpracy z OG to ogromna przyjemność. Cieszę się, że będę mógł kontynuować współpracę, a ponadto nadal otrzymywać wielkie wsparcie od organizacji i naszych fanów. Wierzę, że ten rok pokaże nasz potencjał, a my wygramy kilka trofeów – powiedział Wilczewski

Zobacz również: Arek „Vegi” Nawojski ponownie opuszcza szeregi MAD DOG’S PACT

OG nawiązało współpracę z wyżej wymienioną trójką pod koniec 2019 roku. Na początku 2021 roku zaszły pierwsze zmiany, które dotknęły Issa „ISSAA” Murad i Nathan „NBK” Schmitta. Aktualnie barw OG broni Nikolaj „niko” Kristensen oraz Shahar „flameZ” Shushan. Zespół Mateusza „mantuu” Wilczewskiego zajmuje aktualnie 19. miejsce w rankingu HLTV.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem