Trzej najszybsi piłkarze w FIFA 21!

Przed kilkoma dniami EA Sports uchyliło rąbka tajemnicy przed premierą nowej edycji kultowej gry FIFA. Twórcy produkcji, która elektryzuje graczy i fanów futbolu na całym świecie, pokazali karty stu najlepszych zawodników w debiutującej wkrótce edycji FIFA 21. Oto trzej najszybsi piłkarze!

Znamy już rankingi najwyżej ocenionych piłkarzy. Wiemy, że Robert Lewandowski znalazł się ex-aequo na trzecim miejscu w grze, tuż za plecami Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Wiemy, że w czołowej setce znalazło się miejsce również dla Wojciecha Szczęsnego. Przyjrzeliśmy się wreszcie zawodnikom, którzy pomiędzy dwiema ostatnimi edycjami poczyniki największy progres, a ich statystyki szczególnie mocno urosły. Możemy odnotować, że największy skok jakościowy przeżył Marash Kumbulla, środkowy obrońca Hellasu Werona. Wzrost w jego przypadku wyniósł aż 15 punktów umiejętności – z 60 na 75

Dziś spróbujemy odpowiedzieć, jacy są trzej najszybsi piłkarze w FIFA 21?

Szybkość od zawsze była w Fifie przymiotem szczególnie pożądanym, decydującym czy danym zawodnikiem gra się dobrze, czy najchętniej posadziłoby się go na ławce. Który gracz nie zna tej pokusy, by spróbować swoich sił jakimś nisko notowanym zespołem, przysiąść dłużej przy polskiej Ekstraklasie, w której niestety statystyki piłkarzy mają poważne ograniczenia. Między innymi w szybkości, co wpływa na dynamikę rozgrywki i sprawia, że zwyczajniej gra się w to gorzej.

Podobnego problemu nie będą mieli Adama Traore, Kylian Mbappe i Vinicius Jr – to oni znaleźli się w trójce najszybszych zawodników w FIFA 21. Wskaźnik „pace” to w ich przypadku potężne 95 – 96 punktów!

Traore z Wolverhampton zapowiada się na niesamowite połączenie szybkości i siły fizycznej – czyli trochę jak w rzeczywistości. Czystą przyjemnością będzie też gra postacią Mbappe, który na najwyższym poziomie w grze ma szybkość, strzał oraz drybling.

FIFA 21. Dziesięciu piłkarzy z największym wzrostem oceny w porównaniu do FIFA 20

FIFA 21. Poznaliśmy oficjalne oceny piłkarzy w nowej edycji!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem