Trymbi zagra w showmatchu przed startem sezonu LEC!

Już niebawem odbędzie się showmatch gwiazd z LEC. Udział weźmie w nim jeden z naszych rodaków - Adrian "Trymbi" Trybus.

Wielkimi krokami zbliżamy się do startu pierwszej części sezonu w europejskiej ekstraklasie – League of Legends EMEA Championship. Start zawodów zaplanowany jest na 21 stycznia, jednak już w przyszłym tygodniu czekają nas pierwsze emocje związane z najlepszą ligą na Starym Kontynencie. Wszystko przez fakt rozegrania specjalnego showmatchu.

Zobacz również: delord trenerem akademii Team BDS! [OFICJALNIE]

Już w środę 11 stycznia odbędzie się spotkanie pomiędzy Team Legacy oraz Team Dynasty. Z każdej drużyny występującej w LEC wytypowano po jednym zawodniku, a KOI zdecydowało się na wystawienie Adriana „Trymbiego” Trybusa. U jego boku zagra Martin „Rekkles” Larsson z Fnatic, Thomas „Exakick” Foucou z SK Gaming,  Doğukan „113” Balcı z Astralis i Shunsuke „Evi” Murase z Heretics. Ich rywalami będą Andrei „Odoamne” Pascu (EXCEL), Martin „Yike” Sundelin (G2 Esports), Luka „Perkz” Perković (Vitality), Théo „Sheo” Borile (Team BDS) oraz Zdravets „Hylissang” Galabov (MAD Lions).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem