Trybson: Hejterzy i tak powiedzą, że Trybson wygrał ze zwykłym ogórem

Paweł "Trybson" Trybała to znany z reality show zawodnik, który teraz realizuje się w mieszanych sztukach walki. Jakiś czas temu podpisał zawodowy kontrakt z federacją Fight Exclusive Night i ma zamiar namieszać w organizacji. Zapraszamy do naszego wywiadu z popularnym Trybsonem.

Paweł „Trybson” Trybała to znany z reality show zawodnik, który teraz realizuje się w mieszanych sztukach walki. Jakiś czas temu podpisał kontrakt z federacją Fight Exclusive Night i ma zamiar namieszać w organizacji. Zapraszamy do naszego wywiadu z popularnym Trybsonem.

O początkach w MMA.

Ludzie myślą, że Trybson jest imprezowym gościem, który chodzi po mieście, wydaje pieniądze na alkohol, stoi przy barze, a potem wychodzi do klatki. Fakt – byłem taki, ale to już za mną. Dziś trenuje jak zawodowiec i robię wszystko, żeby być zawodowcem. Dwa razy dziennie mam zajęcia, dietę, przygotowuje się przez cały rok do kolejnych startów. Nie jestem mistrzem świata i pewnie nigdy nim nie będę. Jestem słaby, ale coraz lepszy.

O swoich rywalach.

Ludzie chcieliby, żeby Trybson dostał Mameda Chalidova i z nim wygrywał. Gdy dostanie kogoś słabszego i go pokona, to wszyscy mówią, że trafił na ogóra i gdy dostanie kogoś na poziomie, to na pewno z nim przegra.

O motywacji.

Motywują mnie moje córeczki i moja żona, ale i kibice, którzy jeżdżą za mną po całej Polsce. To jest fantastyczne. Serducho mi pęka, gdy widzę, jak ktoś jedzie z gór lub znad morza, żeby zobaczyć moją walkę. Walczę też dla nich. Super sprawa mieć swoich kibiców. Gości, którzy są z tobą zawsze i wszędzie.

O gali FEN.

Prawdopodobnie wystąpię w Warszawie na FEN 20. Wielka sprawa, cieszę się na samą myśl o tym. Pnę się w swojej karierze wyżej i wyżej, ale wciąż dużo pracy przede mną. Trenuję, by być kiedyś najlepszym.

O przegranych sparingach.

Pojechałem kiedyś do Olsztyna na sparingu do chłopaków z Arachion. Dostałem straszne baty. Byłem zły, bo naprawdę robili ze mną, co chcieli. Długo jechałem do domu. Myślałem o tym. Byłem załamany, ale wiedziałem, że muszę się poprawić i jeszcze kiedyś im udowodonić swoją wartość. Nie mogłem się wtedy poddać, to był dla mnie ważny moment.

Jakub Borowicz

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem