Transferowe szaleństwo w Chelsea trwa. Na celowniku talent z Ligue 1

Mimo wydania blisko 500 milionów euro na transfery w tym sezonie Chelsea nie zamierza się zatrzymywać. Tym razem "The Blues" zainteresowali się piłkarzem Olympique Lyon - Malo Gusto.

Od przejęcia klubu przez Todda Boehly’ego Chelsea szasta pieniędzmi na lewo i prawo. Tylko w zimowym oknie transferowym „The Blues” zdążyli wykupić Myhajło Mudryka, Noniego Madueke, Benoita Badiashile’a, Davida Datro Fofanę i Andreya Santosa oraz wypożyczyć Joao Felixa. Dodając do tego letnie wzmocnienia w postaci Raheema Sterlinga, Kalidou Koulibaly’ego czy Pierre’a Emericka Aubameyanga łatwo możemy podliczyć, iż londyńczycy w kilka miesięcy lekką ręką wydali blisko 500 milionów euro. Co zaskakujące – ekipa ze Stamford Bridge nie ma zamiaru się zatrzymywać.

Zobacz również: Antonio Conte opuści Tottenham Hotspur?!

Ostatnio sporo mówiło się o ofercie w wysokości 65 milionów funtów za gwiazdę Brighton, Moisesa Caicedo. Ekwadorczyk to jednak nie jedyny cel Chelsea. Drużyna prowadzona przez Grahama Pottera na celownik obrała bowiem talent z Ligue 1, Malo Gusto. Francuz od występuje w Olympique Lyon i radzi sobie bardzo dobrze – Laurent Blanc korzysta z niego na pozycji wahadłowego, bocznego obrońcy a nawet skrzydłowego. Ta specyfika na pewno przypadłaby do gustu Potterowi, który preferuje grę z trzema obrońcami i wahadłami. Sprawa jest jednak na bardzo wczesnym etapie i nic nie jest jeszcze przesądzone. Aktualnie transfermarkt.de wycenia wychowanka Lyonu na 15 milionów euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem