Transferowa bomba na koniec okienka! Camavinga dogadany… z Realem

Z dużym przekonaniem można już dzisiaj ogłosić, że Realowi Madryt nie udało się wykupić Kyliana Mbappe z PSG. W tym samym czasie gruchnęła jednak inna wiadomość - o tym, że do Madrytu niemal na pewno przeniesie się Eduardo Camavinga.

Wszystko wskazuje na to, że w ostatnich 24 godzinach letniego okienka, Florentino Perez zmienił obiekt swoich zainteresowań i sprowadzi piłkarza, którym Paryż również żywo się interesował. Dziennikarz francuskiego Canal+ Paul Tchoukriel poinformował w poniedziałek późnym wieczorem, że transakcja jest prawie zamknięta. „Real i Rennes dogadały się. Ostatnie szczegóły do ustalenia” – podał w kolejnej wiadomości, powołując się na, tu kolejny cytat, rzetelne źródła.

Informacje potwierdzają już też kolejni dziennikarze z redakcji Telefoot, Marki czy The Athletic.

We wtorek Eduardo Camavinga ma przejść testy medyczne i zostać ogłoszony nowym piłkarzem Realu.

Zaskakująco promocyjna wydaje się cena, która ma zamknąć się w kwocie 30 milionów euro. Eduardo Camavinga to jeden z największych talentów młodego pokolenia w Europie. 18-latek od wielu miesięcy łączony był z największymi klubami.

Sam fakt, że wkrótce trafi do Realu, można uznać za drobny prztyczek w nos władz Paris Saint Germain, które okazały się niewzruszone w kwestii Kyliana Mbappe. Nieoficjalnie, jeszcze w poniedziałek Real przedstawił w formie ustnej ofertę opiewającą na 200 milionów euro, ale nawet to nie przekonało Paryża do zmiany zdania.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem