Transfer Mychajło Mudryka przechwycony?!

Zwrot akcji w sprawie transferu Mychajło Mudryka?! Wydawało się, że liderem w wyścigu o podpis Ukraińca jest Arsenal, jednak do walki włączyła się Chelsea!

Transfer Mychajło Mudryka wisi w powietrzu już od dłuższego czasu. Wiele wskazuje na to, że ukraiński piłkarz zmieni otoczenie już zimą, a głównym faworytem do pozyskania skrzydłowego jest londyński Arsenal. „Kanonierzy” złożyli już swoje pierwsze oferty, które zostały odrzucone, jednak wciąż starają się wypracować porozumienie z Szachtarem. Okazuje się jednak, że 21-latek może trafić do innego klubu z Londynu.

Zobacz również: Eddie Howe skomentował plotki o klauzuli w kontrakcie Ronaldo

Wszystko przez fakt, iż transfer Mychajło Mudryka chce przechwycić… Chelsea!

O sprawie poinformował Fabrizio Romano, który zdradził, iż „The Blues” czają się na pozyskanie Ukraińca. Ekipa ze Stamford Bridge czeka, aż Szachtar odrzuci drugą propozycję Arsenalu, aby do biur ukraińskiego zespołu wysłać lepszą ofertę od swojego ligowego rywala. Mówi się, że Szachtar chce zarobić na swojej gwieździe około 100 milionów euro. Ostatnia oferta „The Gunners” miała opiewać na 70 milionów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem